Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 2,8 QUATTRO] No nareszcie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Chopaki już się bałem że się nie będę miał okazji pochwalić, po niespełna 3 miechach nadeszła wiekopomna chwila i w końcu zakupiłem wymarzoną A4 jest dokladnie taka jak chciałem czyli : A4 2.8 silnik ACK QUATTRO i manual, 1997 do tego czorna, lampy po lifcie w środku czorna skóra podgrzewane stołki, komputer, elek szyberadach jest na felach 17 i obniżona przód 5cm, tył 4cm jak na razie to się przyzwyczajam krawęzniki mnie nie zaskakują ale dziury na drodze tak, spodzik juz po obcierany, koleś dał mi ori sprężyny i chyba przynajmniej na zimę ją podniose, zawiecha 3ma super trudno ją wyprowadzić z równowagi nawet szarpiąc za kierownicę.Ma nalatane 182kkm ksiązka prowadzona super, po VIN`ie sprawdziłęm też. Od roku w kraju.

Dzwonów jakiś konkretych nie miała ale niestety była malowana ponadto z wad brak osłony pod silnikiem (jak spisują się podroby, czy raczej szukać uzywanej ori,) poci się przewod od wspom oraz zimering w moscie poza tym wszystko ok (sprawdzałem w ASO)jestem zadowolony :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Jak mi powiecie jak robi się te linki do wysyłania fotek to zrobie jakieś i Wam pokaże :wink:

Opublikowano

No narzeszcie Max gratuluje i dawaj foty a i najwazniejsze daje rade :?: :mrgreen:

Opublikowano

Gratuluję, kupiłeś prawie najlepszy model 4, czekam na fotki :cool:

Opublikowano

MAx, o to nam kolega pojechal po bandzie!!!! wow!! to na spocik slaski wpadasz sie pochwalic rozumiem :D...

PS. Max tematy nazywamy [b5 2.8 Q] no nareszcie ;) (bo je A4 to wiadomo)

taka mala uwaga hihi

Opublikowano
  • Autor

Dzieki wszystkim :mrgreen:

temat postu juz poproawiony

edit by murzyn: prawie dobrze...poprawilem

Wszyscy foty chcą oglądać ale nik nie powie jak je do netu mam wrzucic i te linki w poście zamontowac :wink:

Opublikowano

MAx, bylo o tym na forum ale przypomne

uzyj:

www.imageshack.us lub www.fotosik.pl

fotosik jest po polsku...dasz rade. jak nie to wal na gg

Opublikowano

MAx, zaraz dostana bany za nabijanie postow nie na temat. :twisted:

Albo w www.fotosik.pl dodaj albo przy pisaniu wiadomosci masz opcje dodaj obrazek.

Opublikowano
(jak spisują się podroby, czy raczej szukać uzywanej ori,)

srednio (nie testowalem ale slyszalem wiele takich opini) szukaj ori

Opublikowano

bez fotek to trudno coś napisać :neutral:

generalnie wybór modelu przedni :razz: tzn quattro czyli :cool:

Opublikowano
  • Autor

Póki co mam takie

PICT3673.jpg PICT3680.jpg PICT3691.jpg

PICT3696.jpg PICT3704.jpg PICT3710.jpg

hak oczywiście odpinany ;)

Opublikowano

no!!! sliczne :D

Opublikowano

nie nooo, moja ocena :

super -

:D

a dlaczego '-' ??

ten hak.... no kurde panie, taki śliczny silnik, sedan... i hak.

"I jak to wygląda ? Jak gówno w lesie" (Alternatywy, jakby ktoś nie pamietał)

:razz:

Ale ładnie, ładnie...

Opublikowano

Fajna "czarna Mamba" :mrgreen:

Tylko ten hak nie pasi :wink:

Opublikowano

MAx, tak zerknąłem na ten w avarcie i na zdjęcia i se myślę ale dzwon był

w opisie masz 2000r a tu patrze star maska, błotniki, reflektory itd.

hehe, zmień opis bo myli :wink:

ogólnie cacy tylko wywal ten hak :cool:

Opublikowano
  • Autor
(jak spisują się podroby, czy raczej szukać uzywanej ori,)

srednio (nie testowalem ale slyszalem wiele takich opini) szukaj ori

tylo że używki ori jeszcze nie widziałem-normanie nigdzie niema :cry:

A co nie pasi z podrobą??

Opublikowano

MAx, wstrzymaj sie bo w zime pewnie bedziesz testowal naped, jesli bedzie snieg. :twisted:

Wiec oslone mozesz zostawic na jakiejs zaspie. :mrgreen:

Poczekaj, a trafi sie jakas uzywka.

Furak nawet fajny.

Opublikowano

autko naprawde ładne :wink:

Opublikowano

Bardzo ładny samochodzik, mi się podoba :mrgreen:

Opublikowano
  • Autor
nie nooo, moja ocena :

super -

:D

a dlaczego '-' ??

ten hak.... no kurde panie, taki śliczny silnik, sedan... i hak.

"I jak to wygląda ? Jak gówno w lesie" (Alternatywy, jakby ktoś nie pamietał)

:razz:

Ale ładnie, ładnie...

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

wyczułem Was chopaki ze zaraz moj haczyk zjedziecie jak łysą kobyłe :mrgreen: dlatego tez od razu napisałem ze jest odpinany :wink: a ze przyczepke już targałem a potem niechcialo mi sie schylać i pomyślem se w razie "W" przy cofaniu poki nie rozkminie dokładnei gabarytu bagaznika to niech se kilka dni jeszcze po wisi :mrgreen:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.