Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi a6 2.0TDI C7 177km , automat multitronic


kusiek

Rekomendowane odpowiedzi

A długo miałeś tego multitronica bo ja ci powiem szczerze że nie za dobrze wspominam tą skrzynię.Na początku było ok ale później zaczęła szarpać.Ja tego auta już nie mam ale kolega który ma nadal multi jest już po zmianie skrzyni :thumbdown:

A jeśli ty się zastanawiasz nad programem to chyba nie jest dobry pomysł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam b6 . z muliti zastanawiałem się nad tematem który teraz poruszyłeś i stwierdziłem po przeszperaniu forum że za dużo zabawy z tym , trzeba by zmienić sterownik skrzyni, najlepiej z 2.7 V6 a wcześniej ją zaktualizować. Tylko i najczęściej podnoszą KM a NM odpuszczają ... rozsądny człowiek odpuszcza sobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa lata jeździłem multitronicem :) zrobilem ponad 70tys na tej skrzyni w b8 i nie narzekalem:) chodzila jak pszczulka :) ale zauważcie ,że teraz do każdego 2.0 tdi ładują multitronica...

---------- Post dopisany at 21:56 ---------- Poprzedni post napisany at 21:52 ----------

Sam się zastanawiam po co montuja skrzynie mulitronicy jak są takie kijowe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam się zastanawiam po co montuja skrzynie mulitronicy jak są takie kijowe?

wy myślicie ze jak cos sie nazywa multitronic to jest to ta sama skrzynia co w b6? :facepalm: To moze 2.0 tdi pd to to samo co 2.0tdi cr ? Przecież to i to to 2.0tdi :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Montuja je nadal bo maja kontrakt z producentem na wiele lat. Zgadza sie multi multitronikowi nie rowna. Aktualnie mamy juz 7generacje tej skrzyni. Ale nadal sa tak chu...e

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem może te nowe skrzynie już faktycznie lepsze są:eusathink:.W sumie klepią je od ponad 10 lat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem może te nowe skrzynie już faktycznie lepsze są:eusathink:.W sumie klepią je od ponad 10 lat

A czytales co napisalem wyzej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zrobisz chipa daj znać ;) jeżeli wszystko bedzie ok to się skusze :decayed:

Dwa lata jeździłem multitronicem :) zrobilem ponad 70tys na tej skrzyni w b8 i nie narzekalem:) chodzila jak pszczulka :) ale zauważcie ,że teraz do każdego 2.0 tdi ładują multitronica...

---------- Post dopisany at 21:56 ---------- Poprzedni post napisany at 21:52 ----------

Sam się zastanawiam po co montuja skrzynie mulitronicy jak są takie kijowe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2.0 tdi ze skrzynią tiptronic :polew::polew::polew: a dlaczego do 2.0 tdi wkładają multi? bo 2.0 np. w A6 to muł bagienny i nie będzie to wyścigówka (chyba, że włoży się tyle kasy co Peter) więc skrzynia też nie musi być wytrzymała na dużą moc i ilość Nm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

np. comsport kraków chciał sie podjąć chipu tej mojej ex b8 z multitronicem 143konie chcieli ją zrobić na 170 :D ale wydygałem się i nie pojechałem na umówiony termin...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...