Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wypadek OOOO. Szczęście kierowcy, czy przewaga dzięki technice?


kqba

Rekomendowane odpowiedzi

Wypadek wygląda tragicznie, ale kierowca tylko ranny. Ciekawe ile w tym szczęścia, a ile zasługi Audi?

Zasnął za kierownicą. Samochód zmiażdżony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

akurat B5 nie zachowuje się najlepiej przy crash testach więc raczej miał szczęście

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twarda sztuka z tej B5-ki - jeszcze go pocięli przecież żeby gościa ogarnąć z środka... :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to mawiają... Przewaga dzięki technice...:wink:

Audi wyprzedza swoje czasy...

Jak patrze na to Audi to wygląda obiecująco dla nowego właściciela ;) Dobra baza do odbudowy jak to mawia Adam z "Kup i zrób z TVN Turbo"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prawda jest taka ze jak by jechał jakims oplem czy cos w tym stylu to juz by go nie było na tym swiecie.:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prawda jest taka ze jak by jechał jakims oplem czy cos w tym stylu to juz by go nie było na tym swiecie.:hi:

to jest tak zwana "gówno prawda" :doh: po pierwsze nie wiesz i nie mozesz tego wiedziec (miales na mysli corse A czy insignie?) a po drugie ten wypadek wcale nie byl taki straszny - auto wyglada zle ale to byla delikatna obcierka, zdjelo blotnik i drzwi ale sama kabina nieruszona. idac twoim tokiem rozumowania mozna przyjac na podstawie tego filmiku ze łada robi najbezpieczniejsze auta na swiecie

Lucky Driver - YouTube

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prawda jest taka ze jak by jechał jakims oplem czy cos w tym stylu to juz by go nie było na tym swiecie.:hi:

to jest tak zwana "gówno prawda" :doh: po pierwsze nie wiesz i nie mozesz tego wiedziec (miales na mysli corse A czy insignie?) a po drugie ten wypadek wcale nie byl taki straszny - auto wyglada zle ale to byla delikatna obcierka, zdjelo blotnik i drzwi ale sama kabina nieruszona. idac twoim tokiem rozumowania mozna przyjac na podstawie tego filmiku ze łada robi najbezpieczniejsze auta na swiecie

Lucky Driver - YouTube

ja mam inny tok myslenia ty masz inny.widziałem juz raz wypadek astry i a4 b5.z opelka została kupa złomua b5 tylko pozaginane.a tego czy ja wiem czy nie wiem to ty tez nie mozesz wiedziec.:polew:

---------- Post dopisany at 20:13 ---------- Poprzedni post napisany at 20:08 ----------

moze jeszcze jeden przypadek jak walnałem colta w dupe moja b5.w moim tylko rozek maski zagiety i urwane zaczepy od lampy.a w tamtym klapa wgieta zderzak rozwalopny,lampa rozwalona i jeszcze nadkole pogiete.:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ma być wzór bezpiecznego auta? No dajcie spokój. B5 jest fajna, ale w kwestii bezpieczeństwa to już przestarzała konstrukcja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest Amerykański crash test. Najlepszy w tym teście było Volvo S60 II gen. Audi zawsze będzie za plecami Volvo pod względem bezpieczeństwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...