Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] Jakiego rodzaju sprężyny oznaczają te 3 kolory ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

strasznie droga sprawa :(

no wszystko zależy od tego czy nie zapiekły Ci się śruby w zwrotnicy

no i takich mechaników to ja mam w d....

a nie zrozumiałeś mnie, ten który polecił mi waski jest w porządku

Opublikowano
  • Autor

ok

zatem poprosze kontakt na Priv[br]Dopisany: 14 Lipiec 2008, 10:56 _________________________________________________Panowie...i jak tam niedzielna sesja porównawcza zawieszeń...odbyła sie?...jakies fotki?

Opublikowano
Panowie...i jak tam niedzielna sesja porównawcza zawieszeń...odbyła sie?...jakies fotki?

nie robiliśmy fotek bo padało i przenieśliśmy się na parking pod dachem, a później to już chyba zapomnieliśmy; chwilę w środę na piłce patrzyliśmy ale było trochę nierówno;

ale dobrze że odświeżyłeś temat, zrobimy na najbliższym spocie :good:

Opublikowano
Panowie...i jak tam niedzielna sesja porównawcza zawieszeń...odbyła sie?...jakies fotki?

nie robiliśmy fotek bo padało i przenieśliśmy się na parking pod dachem, a później to już chyba zapomnieliśmy; chwilę w środę na piłce patrzyliśmy ale było trochę nierówno;

ale dobrze że odświeżyłeś temat, zrobimy na najbliższym spocie :good:

jest jedno w galeri na naszych spotach :)

Opublikowano
  • Autor

mozesz podac line do niego?

Opublikowano
  • Autor

no i jak tam - foty porobone?

ja zmierzylem dzisiaj na plaskim i jest tak:

od podloza do blotnika = 67cm

przeswit miedzy opona a blotnikiem = 4,5cm

swoja droga ciekawe jak to wyglada w komfortowym zawieszeniu = nie BA i nie BV

Opublikowano

no i jak tam - foty porobone?

ja zmierzylem dzisiaj na plaskim i jest tak:

od podloza do blotnika = 67cm

przeswit miedzy opona a blotnikiem = 4,5cm

swoja droga ciekawe jak to wyglada w komfortowym zawieszeniu = nie BA i nie BV

zmierzone :gwizdanie: dlaczego Cię dzisiaj nie był na spocie :mysli:

Opublikowano
  • Autor

z 3 powodów:

1, nie założyłem jeszcze nowych lamp przednich

2. nie zalozylem nowych felg

3. nie umylem samochodu :)

skoro zmierzyliscie to poprsze wyniki badań

Opublikowano

wynik jest dziwny :gwizdanie: wszystko zależy kto ma jakie koła i opony założone :)

przód 66 cm a tył 64,5 cm opony 225/40/18 :)

Opublikowano
  • Autor

masz racje - oczywiscie zapomnialem zapisac mojego setupu

235/40/18

a jakie Ty masz sprezynki u siebie BV czy BA?

Opublikowano

BV :mysli: I pomyłka 225/40/18

Opublikowano

wynik jest dziwny :gwizdanie: wszystko zależy kto ma jakie koła i opony założone :)

przód 66 cm a tył 64,5 cm opony 225/40/18 :)

dość nisko ,ale to zależy tez od opon :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

no fakt roznica na srednicy miedzy 235/40 a 225/40 przeklada sie w tym pierwszym przypadku na auto wyzsze okolo 2mm (na srednicy 4mm) - rzekłbym ze to niedostrzegalne...

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano

Sorki za odgrzanie kotleta ale najlepiej podpasował do mojego pytania :wink4:

U siebie tez zauwazyłem, ze tył siedzi znacznie niżej niz przód. Jesli dobrze pamietam to zawieszenie mam 1BV. Dziś podczas zmiany opon dokładnie przyjrzałem sie kolorom na sprezynach i zdziwiłem sie gdyż na przodzie sa inne niż na tyle.

Przód: niebieski zielony biały

Tył: niebieski, biały, biały

Tak ma być czy ktos majstrował coś z sprężynami ?

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano

Zaraz dostane po głowie...

Mam jednak pytanie....

Jakie bedzie najbardziej odpowiednie zawieszonko zamiast istniejacego 1BA o oznaczeniach :

przód : niebieski, pomarańczowy, różowy

tył : biały , różowy, różowy, różowy

Całość wychodzi :

Przód WR 9

Tył WR 10

Natomiast Jest do sprzedania zawieszka od 2,4 benzynka jesli sie nie myle o oznaczeniach :

przód : niebieski, biały, zielony, zielony

tył : niebieski, różowy, różowy

Całość wychodzi 1BE :

Przód WR 9

Tył WR 9

Czy taka różnica bedzie jakoś zauważalna?

Szczerze powiem ze nie wiem na czym polega roznica w WR...czy tez w ugięciu sprężynek...

z tego wynika ze teraz z tyłu na zawieszeniu 1BA tyl ugina mnie sie bardziej niz przód (9,10)...

Natomiast jesli chodzi o drugie opisywane zawieszenie to ugięcie powinno byc identyczne (9,9)...

Wytłumaczy mi to ktos?[br]Dopisany: 12 Maj 2009, 13:54_________________________________________________

Ja mam do sprzedania 1BV :)

ile za to BV????????

Opublikowano

Podpinam sie do tematu simon__75.

Jaki jest "idealny" Weight Range" dla sprężyn do Avanta.

Opublikowano

Podpinam sie do tematu simon__75.

Jaki jest "idealny" Weight Range" dla sprężyn do Avanta.

Jakos brak konretnej odpowiedzi... :/ :(

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.