Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Moje prace

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

P.S.

Obama to pewnie chciał, żeby mu lakier na Air Force One odświeżyć... A Władzio? :grin:

Air Forca już kto inny opędzlował... -> https://www.youtube.com/watch?v=-SwWoTYJp9A

Bardzo fajnie wyszła ta cytrynka! A jaką twarzową fotkę przy okazji dostałem :D

Opublikowano

Obama, George i Putin mają ten sam numer tel? Dziwne :eusathink: .

za***iście wyszedł ten DS. Wszystkie wasze prace są mega! Ogarnę mechanikę w moim aucie to wezmę się za lakier i na pewno się do was odezwę w tej sprawie :wink: .

Opublikowano

A Władzio

On ma klikaset czołgów na granicy UA ;)

Opublikowano

Kolego griffe jaki środek polecasz po każdym myciu auta żeby zlikwidować wszelkie mazy, wyschnięte kropeli aby nadać blask lakierowi. Nie wiem jakiś wosk, mleczko co mam wybrać? Dzięki z góry za pomoc

Opublikowano

Co to za "Prix" do kropek od smoły?

Robert jaki masz kolor? Ja mam zmiekczacz do wody i sealant z shine garage. Niestety twarda woda to zmora.

Opublikowano

No właśnie u mnie woda z wodociagu dość twarda nawet w zmywarce potrzeba soli bo biały nalot zostaje a co dopiero mowiac o lakierze.

A moj kolor to bardzo ciemny szary perła. I do tej pory szła pasta z K2 tempo ale boje sie, że przez za czeste stosowanie można zrobic wiecej szkody jak pożytku. A ten twoj środek to jakiś wosk?


Co coś takiego jest?

http://allegro.pl/shiny-garage-buff-up-exterior-sealant-500ml-wosk-i5060932024.html

Opublikowano

www.shinygarage.pl/shiny-garage-buff-up-exteriro-sealant-500ml.html Coś takiego mam

Wyrzuć ta k2

Opublikowano

I jak tego używasz ?

Opublikowano

Na umyte i wytarte auto psikasz i wcierasz ściereczka z mikrofibry.

Opublikowano

I moża to stosować po każdym myciu, bo niestety ciemnemu lakierowi tego trzeba bo wszystki mazy po wycieraniu widac:/

Opublikowano
  • Autor

Po pierwsze proszę w naszym wątku nie prowadzić dyskusji.

Po drugie audison88 bez obrazy nie znasz nawet podstaw tej zabawy i tu trzeba elaboratu na wiele stron.

Poczytaj wątki o prawidłowym dbaniu o lakier, nie ma czegoś (pasty/wosku) użyjesz i będzie piękny look. Dobry szajn zależy od kondycji lakieru, do tego potrzebna jest korekta.

Wosk tylko zabezpiecza w pewnym sensie lakier.

Opublikowano

Nie mają już tego środka do wody co mam. Szampon też ważny do mycia. Nie używam po każdym myciu sealanta bo nieraz się nie da, zimno czy brak czasu. Ale efekt jest fajny. Pewnie mając powłokę i dobry wosk byłoby lepiej.

Opublikowano

Sorry Griffie za tą dyskusje i nie obrażam się bo każdy ma specjalizacje w innej dziedzinie i jakieś tam pisanie na forum nie załatwi sprawy w porównaniu z wieloletnim doświadczeniem.

Właśnie chodziło mi o środek dla takiego lajka jak ja żeby jakoś o ten lakier profilaktycznie dbać. Chociaż jakąś nazwę?

Opublikowano

bffeb308394abcb1m.jpg Griffe co myślisz?

Nie odp mi jaki to prix używacie.


Prix...

PK1svX.jpg

BnhoRA.jpg

xaHkyV.jpg

nawet na tylnej klapie znalazł coś :)

DyXwgz.jpg

IAqo8I.jpg
Opublikowano
  • Autor

Teraz używamy Tuga Chemiee, może być też Prix od Tenzi. Zdjęcie czarnego Audi - co mam widzieć, bo nie wiem o co chodzi.

Opublikowano

Efekt po myciu i sealancie.

Dzięki za nazwy, muszę coś kupić bo same kropki od smoły.

Edytowane przez dawidg2

Opublikowano
  • Autor

Z tego zdjęcia ocenić się nie da.

Opublikowano

Nasz najnowszy projekt

jx7lOY.jpg

czeka na mycie :)

Opublikowano

No to czekamy na relacje ;)

Opublikowano

Jakieś mi znane to auto :-)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.