Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Moje prace

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wow! Jest kosa. I po spolerowaniu tych "zaprawek " co zrobiliście wszystko zniknęło? Jest fachowość w rękach ! ;_)

Opublikowano
  • Autor

Wszystko niestety nie, osoba robiąca je przed nami, miejscami przetarła lakier i zamaskowała to "czernidłem" Miejsca te zostały zabezpieczone lakierem i się odcinają - reszta praktycznie niewidoczna.

Dzięki za słowa uznania.

Opublikowano

:kox: normalnie Masakra :) Świetna praca i jej efekty ... Kiedyś jak będę w okolicy to bym z chęcią oddałbym swój samochód w wasze ręce :)

Opublikowano

Słowa uznania za super wykonaną pracę :hi: dla kolegów @Griffe i @gusiak11, jak zobaczyłem auto przy odbiorze to zastanawiałem się czy to moje :naughty:

Edytowane przez 102zielony

Opublikowano

Wow , nie widziałem że lakier może aż tak lśnić .Robota pierwsza klasa :)

Opublikowano

no trzeba przyznać - imponujące ....

Opublikowano

Jak zawsze profi robota i fajna relacja mimo, że zdjęcia efektów po korekcie jedynie w garażu ;) Nie dziwię się, że właściciel nie poznał auta :decayed:

Opublikowano

dajcie fotki całego autka :)

Opublikowano

Gratki chłopaki za mega robotę :oklasky:

Opublikowano

jest mega pierdolniecie. nie dziwie sie ze nie macie czasu na szczegółowa fotorelacje, jak za plotem kolejki sie ustawiaja

Opublikowano
  • Autor

Dzięki za słowa uznania.

Wiele aut, wiele korekt, wiele powłok a mało czasu i relacji.

Tym razem Audi A4 B5 z naszego, rodzimego podwórka - zdecydowanie reprezentant Low Lublin.

Auto przyjechało umyte więc piany jak śmietana nie ma. Wszelkiego rodzaju de..... inspekcja lakieru i "lecimy z tematem"

Było co robić - po pełnej korekcie powłoka kwarcowa - inna niż wszystkie - szklistość na wysokim poziomie to standard, ale mega śliskość

i hydrofobowość to cechy szczególne - kąt kropli 110 stopni :banan:

Tym razem był czas na mini sesję po kilku dniach w promieniach zachodzącego słońca.

Jak zwykle miłego oglądania:

DSC09338_zpsq0bhuzqt.jpg

DSC09337_zps1ave935l.jpg

DSC09335_zpslnzykdwc.jpg

DSC09334_zpsfma5hs7s.jpg

DSC09339_zpsviug3oy0.jpg

DSC09340_zpsrf1kjpoz.jpg

Wycinanie grubszych rys

DSC09342_zpsdsk2qmbi.jpg

DSC09343_zps4o4cropr.jpg

DSC09345_zps4kmsbgem.jpg

DSC09351_zpsqyvwemlp.jpg

DSC09351_zpsqyvwemlp.jpg

DSC09354_zpsbcqwrdb9.jpg

DSC09358_zpsulw9spyd.jpg

DSC09359_zpse84anbvy.jpg

Pierwsze efekty w słońcu

DSC09361_zpstgzoyc3e.jpg

DSC09362_zpsl0sahmnn.jpg

DSC09363_zps3mbwpddm.jpg

DSC09365_zps9wsajlqh.jpg

DSC09367_zpszzbjketz.jpg

Jest dobrze

DSC09368_zpsirxr6qja.jpg

DSC09373_zpshbffsjus.jpg

DSC09380_zps9pgon9t5.jpg

DSC09388_zpsn3pfuaq6.jpg

DSC09394_zpspxkke8af.jpg

DSC09395_zpspwdk2ban.jpg

DSC09397_zps9l7yqa7t.jpg

DSC09399_zps0fdztoaj.jpg

DSC09402_zpsu3xuxsqv.jpg

DSC09406_zpsokdhtns6.jpg

DSC09407_zpsueow2vcg.jpg

DSC09408_zpsr2f2mwqc.jpg

Black piano

DSC09409_zpsiqmsemov.jpg

DSC09414_zps9qtit30e.jpg

DSC09417_zpsnwryvlpa.jpg

Aplikacja cleanera

DSC09420_zps3hctvkcb.jpg

DSC09421_zpstwrxdmgv.jpg

DSC09422_zps6mkp1nz8.jpg

Już po powłoce

DSC09424_zpsh91ftjtl.jpg

DSC09426_zpstnp0uplb.jpg

DSC09430_zpsarpcdaga.jpg

DSC09431_zpsinihvzju.jpg

DSC09432_zpsau1dx7of.jpg

DSC09462_zps0hgy8reh.jpg

Niestety brak słońca

DSC09465_zpsph4pasx1.jpg

I obiecana mini sesja po kilku dniach

DSC09467_zpsuptar2rs.jpg

DSC09468_zps0un6fpeo.jpg

DSC09472_zpsdu1fha2j.jpg

DSC09475_zpsaeojrhey.jpg

DSC09477_zpsvs7gfpht.jpg

DSC09481_zpsrfueyquj.jpg

DSC09483_zpstjc99c37.jpg

DSC09484_zpskvk8li2o.jpg

DSC09490_zpscsiwt5rr.jpg

Dzięki za uwagę.

Opublikowano

Pełen koks!!! Świetna robota i pełen profesjonalizm jak zawsze :-)

Opublikowano

Miazga!

Opublikowano

taka sama jak moja tylko mam zderzak przod od esy no i ten sam kolorek. miazga robota.

Ile taka usługa.?

Lakier mam w podobnym stanie albo troche lepszym bo jakos tam sie dba. cena orientacyjna moze byc bo wiadomo co auto to inny naklad pracy

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Wkrótce zaległe relacje oraz praca (która rozwali system) nad pewną A3...

Opublikowano

nastawiam popcorn! :decayed:

Opublikowano

Jak już Griffe pisze, że praca rozwali system to musi być naprawdę grubo :decayed:

Opublikowano

No to zapewne jest na co czekać.

Opublikowano

Gratulacje :hi:

Opublikowano
  • Autor

Małe opóźnienie w relacjach wynikłe z natłoku pracy. Jutro już kolejne auto wjeżdża na pełną korektę i najlepszą powłokę kompozytową na rynku.

Miło mi poinformować, że zostałem akredytowanym partnerem Gtechniqa oraz jestem w wąskiej grupie testerów najnowszych produktów.

Stay tuned - wszystko dla Was :hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.