Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Moje prace


Griffe

Rekomendowane odpowiedzi

P.S.

Obama to pewnie chciał, żeby mu lakier na Air Force One odświeżyć... A Władzio? :grin:

Air Forca już kto inny opędzlował... -> https://www.youtube.com/watch?v=-SwWoTYJp9A

Bardzo fajnie wyszła ta cytrynka! A jaką twarzową fotkę przy okazji dostałem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obama, George i Putin mają ten sam numer tel? Dziwne :eusathink: .

za***iście wyszedł ten DS. Wszystkie wasze prace są mega! Ogarnę mechanikę w moim aucie to wezmę się za lakier i na pewno się do was odezwę w tej sprawie :wink: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego griffe jaki środek polecasz po każdym myciu auta żeby zlikwidować wszelkie mazy, wyschnięte kropeli aby nadać blask lakierowi. Nie wiem jakiś wosk, mleczko co mam wybrać? Dzięki z góry za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to za "Prix" do kropek od smoły?

Robert jaki masz kolor? Ja mam zmiekczacz do wody i sealant z shine garage. Niestety twarda woda to zmora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie u mnie woda z wodociagu dość twarda nawet w zmywarce potrzeba soli bo biały nalot zostaje a co dopiero mowiac o lakierze.

A moj kolor to bardzo ciemny szary perła. I do tej pory szła pasta z K2 tempo ale boje sie, że przez za czeste stosowanie można zrobic wiecej szkody jak pożytku. A ten twoj środek to jakiś wosk?


Co coś takiego jest?

http://allegro.pl/shiny-garage-buff-up-exterior-sealant-500ml-wosk-i5060932024.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.shinygarage.pl/shiny-garage-buff-up-exteriro-sealant-500ml.html Coś takiego mam

Wyrzuć ta k2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na umyte i wytarte auto psikasz i wcierasz ściereczka z mikrofibry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I moża to stosować po każdym myciu, bo niestety ciemnemu lakierowi tego trzeba bo wszystki mazy po wycieraniu widac:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze proszę w naszym wątku nie prowadzić dyskusji.

Po drugie audison88 bez obrazy nie znasz nawet podstaw tej zabawy i tu trzeba elaboratu na wiele stron.

Poczytaj wątki o prawidłowym dbaniu o lakier, nie ma czegoś (pasty/wosku) użyjesz i będzie piękny look. Dobry szajn zależy od kondycji lakieru, do tego potrzebna jest korekta.

Wosk tylko zabezpiecza w pewnym sensie lakier.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mają już tego środka do wody co mam. Szampon też ważny do mycia. Nie używam po każdym myciu sealanta bo nieraz się nie da, zimno czy brak czasu. Ale efekt jest fajny. Pewnie mając powłokę i dobry wosk byłoby lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry Griffie za tą dyskusje i nie obrażam się bo każdy ma specjalizacje w innej dziedzinie i jakieś tam pisanie na forum nie załatwi sprawy w porównaniu z wieloletnim doświadczeniem.

Właśnie chodziło mi o środek dla takiego lajka jak ja żeby jakoś o ten lakier profilaktycznie dbać. Chociaż jakąś nazwę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bffeb308394abcb1m.jpg Griffe co myślisz?

Nie odp mi jaki to prix używacie.


Prix...

PK1svX.jpg

BnhoRA.jpg

xaHkyV.jpg

nawet na tylnej klapie znalazł coś :)

DyXwgz.jpg

IAqo8I.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz używamy Tuga Chemiee, może być też Prix od Tenzi. Zdjęcie czarnego Audi - co mam widzieć, bo nie wiem o co chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Efekt po myciu i sealancie.

Dzięki za nazwy, muszę coś kupić bo same kropki od smoły.

Edytowane przez dawidg2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...