Skocz do zawartości
IGNOROWANY

kpl zawieszenie


xpand84

Rekomendowane odpowiedzi

witam

wymienilem wczoraj kompletne zawieszenie tzn 8 wahaczy koncowki drazkow i tak zwane banany

pytanie odnosnie halasow

czy jestmozliwosc by te zawieszenie mniej czeszczalo

wszystkie elementy sa strasznie ciasno pasowane i sie obcierają

jak dlugo to potrwa zanim wszystkie te elementy zaczną dobrze z sobą wspolpracowac?

czy warto te łączniki czymś posmarowac nie wiem moze silikon w spreyu lub wd 40 ?

irytuje mnie to zgrzytanie gum ;/

doradzcie prosze co z tym zrobic by zmniejszych te odglosy....

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego,jakiej firmy wsadziłeś zawieszenie i czy sam montowałeś.Jeśli oddałeś komus,to może mechanik zle poskręcał (jak samochód był podniesiony).Ja poprzedniej wiosny zmieniałem w swoim,to wszystkie końcówki miałem posmarowane takim złotawym smarem.Niestety juz zaczęło się odzywać i trzeszczy,piszczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystkie wahacze sa po regeneracji

raczej nie sa zle poskrecane

one maja w sobie hermetycznie zamkniety srodek smarny i nie mam niczym posmarowane z zewnatrz na lacznikach

teraz nie wiem co nalezalo by zrobic by nie bylo tych halasow tarcia gumy o gume

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś jest nie tak albo źle zregenerowane albo źle założone. Wymienialem w moim strym b5 na zregenerowane wahacze i cisza zero jakikolwiek odgłosów gumy stoków itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś jest nie tak albo źle zregenerowane albo źle założone. Wymienialem w moim strym b5 na zregenerowane wahacze i cisza zero jakikolwiek odgłosów gumy stoków itp.

Pablo,napisz czy sam oddawałeś do regeneracji czy kupiłeś już zregenerowane?Sam się zastanawiam czy nie oddać zdemontowanego Lema na odnowienie czy kupić kolejne z tańszej pułki cenowej np.MS lub Deckermann:eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymontowalem sam i sam zawozilem. Jeśli wymieniasz sam to można kupic tańsze jak zlecasz komuś to tylko lem bo inaczej płacimy za robocizne podwójnie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety ja nie mam możliwości i warunków samemu robic,więc tylko warsztat mi zostaje.Za wymianę kompletu płaciłem 300zl.Ile Cię wyniosła regeneracja i czy wszystkie robiles,tuleje i sworznie?Dzięki za info :)

wysłane za pomocą tapki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...