Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jazda bez pasow!!! wniosek o ukaranie


fafnasty

Rekomendowane odpowiedzi

cabanmat, ile masz lat?

traktuj policjanta jak człowieka to i on będzie cię tak traktował. bardzo dobrze, policemajstrom należy się dużo dodatków bo odpieprzają niemała robotę, tak samo jak i strażakom, pracownikom pogotowia ,sorów też się należ. większość z tych krzykaczy na policje nie miało by jaj odwalać takiej roboty jak oni np. wchodzić na kolejną melinę gdzie za drzwiami może się czaić dwumetrowe bydle z siekierką. to, ze trafiliście na jakieś marginesy w policji to nie znaczy, że każdy co do sztuki taki jest. w każdym zawodzie trafi się jakiś debil leczący swoje kompleksy na innych.

a jeśli chodzi o pasy to mandat i tak jest o kilka stówek za niski wg mnie.

Ja nic nie kumam z tej gadki, czepiacie się glinarzy. A kto Wam bronił iść do Policji ?

Że mają niby ładne domy ? To źle mają mieszkać w gliniankach ? :facepalm:

Co za myślenie, zazdrość i tyle.

Ja życzę wszystkim, żeby mieszkali w dworkach, jeździli a8 i luz.

I wracając do tematu - póki jazda bez pasów jest zakazana, dotąd należy za to karać.

Ludzi, którzy obnieśli obrażenia na wskutek jazdy bez pasów, powinno się obciążać kosztami leczenia, zresztą podobno jak pijaków itp. A i tych co wzywają karetki do byle czego, sraczki, swędzenia i innych bzdur.

medik ładnie podsumował temat, niech ktoś już zamknie ten temat bo zaraz wyskoczy kolejny zbuntowany młodzieniec z opóźnionym okresem dojrzewania tłumaczący co to życie prawie 2krotnie starszej osobie od siebie :facepalm: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nic nie kumam z tej gadki, czepiacie się glinarzy. A kto Wam bronił iść do Policji ?

Że mają niby ładne domy ? To źle mają mieszkać w gliniankach ? :facepalm:

Co za myślenie, zazdrość i tyle.

Ja życzę wszystkim, żeby mieszkali w dworkach, jeździli a8 i luz.

I wracając do tematu - póki jazda bez pasów jest zakazana, dotąd należy za to karać.

Ludzi, którzy obnieśli obrażenia na wskutek jazdy bez pasów, powinno się obciążać kosztami leczenia, zresztą podobno jak pijaków itp. A i tych co wzywają karetki do byle czego, sraczki, swędzenia i innych bzdur.

o i takie rozwiązanie mnie się podoba, nie chce zapinać niech nie zapina, ale potem niech nie płacze, karetki to samo, pięć razy teraz wypytują, przez telefon leczą, bo się boją że jak pojadą do sraczki to zaraz media rozdmuchają że jeżdżą na przejażdżki, a później człowiek jak dzwoni po karetkę bo mama leży na podłodze dusi się zwija z bólu i nie może wstać to się wkur..wia bo wypytują zamiast już jechać... przez takich leni i cfaniaków.

co do twojej sytuacji... moje zdanie jest tylko jedno i nic tego nie zmieni, mogli dać upomnienie, mogli dać mandat, czemu dali mandat nikt nie wie może Pan policjant to debil może nie, ale nie przyjmowanie mandatu gdzie sam piszesz ze nie miałeś zapiętych pasów określam skrajnym samolubstwem, bo teraz to sąd dostanie sprawę, zajmie czas byle czym, sędzia skasuje 2k zł za to, do tego ośrodek policzy 5k zł i całe twoje odmówienie przyjęcia mandatu będziemy musieli zapłacić My. Szczerze na miejscu takiego policjanta szukałbym wszędzie gdzie się da na monitoringu albo świadków żeby na 1004% sąd wiedział że nie miałeś zapiętych pasów i że twoje działanie to tylko i wyłącznie działanie na szkodę i dopierdzieliłbym Ci na miejscu sądu taką karę że już raczej drugi raz wolałbyś wysiąść na rower na przejażdżkę po osiedlu.

pozdrawiam :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żałosna dyskusja... jak to się czyta to można odnieść wrażenie, że niektórym rozumy pozjadało i wodą zalało czaszkę... Bez obrazy, ale to jak dziecinne tasowanie się tekstami w stylu jp... robią to co im rozkazano. Masz prawo to je przestrzegaj, ktoś je ustalił, prawie wszędzie jest takie samo/podobne. Nie przestrzegasz, ponosisz tego koszty- proste.

Pasy to zło? Moja sprawa czy je zapinam? Egoizm i szczyt idiotyzmu. Znam przypadek, gdzie zginął młody chłopak bo jedna z pięciu osób jadących autem nie miał zapiętych pasów. Tak nim rzucało po aucie, że osoba z zapiętymi pasami zginęła na miejscu od uderzenia w głowę i przygniecenia do słupka.

Ja z policją problemów nie miałem, zawsze miło i uprzejmie, można pożartować i albo pouczą albo zejdą z mandatem. Okazji do płacenia miałem wiele, a dostałem jeden mandat 100 zamiast 400zł- można? można!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze ficjor napisał: traktuj policjanta jak człowieka to i on będzie cię tak traktował.

W całej mojej karierze kierowcy byłem zatrzymany trzy razy: raz do rutynowej kontroli, dwa razy za prędkość. Pierwszy raz 91 przy 50-ciu, drugi 89 przy 70-ciu. Skończyło się na pouczeniach. I co mam o nich napisać? Jedynie:

Pozdrowienia dla Drogówki Grajewo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dawkol_d1, piona. miejmy nadzieję, że chociaż jeden kierowca niezapinający przekona się do korzystania z pasów bezpieczeństwa i będzie pilnować swoich pasażerów.

tymczasem spora część kierowców nieprawidłowo zapina pasy co może być również niebezpieczne (wyobraźmy sobie co zrobi pas przechodzący przez środek brzucha podczas wybuchnięcia napinacza).

warto obejrzeć ten filmik:

także zwracajmy uwagę na to jak my zapinamy pasy i nasi pasażerowie.

a przy okazji przechodzenia na na letni setup rozsądnie jest zainteresować się apteczką samochodową i ją solidnie uzupełnić oraz przypomnieć sobie zasady udzielania pierwszej pomocy :)

http://a4-klub.pl/ubezpieczenia-odszkodowania-kolizje-wypadki-72/pierwsza-pomoc-przedmedyczna-47698/

nie bójmy się udzielać tej pomocy kiedy jest potrzebna.

szerokości wszystkim i rozwagi

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...