Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Czarna zdzirka

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam:hi: Jak widać na zdjęciach,trochę sie w babci z 95r.zmeiniło:wink:szału może nie ma.. ale zawsze coś:grin:.

Wymieniłem praktycznie wszystko:wink:.

Swap z 1.6 na 1.8 t. 180km.sekwencja ''stag'', gwint ''ta technix'', felgi 18'' s-line +nowe gumy225/40,wymienione kompletne zawieszenie ''hart'',

nowe tarcze hamulcowe wentylowane komplet,heble w sumie polift,skrzynia biegów pasat b5 lift,nowy autoalarm,przyciemnione szyby 20%,

Skóra,soczewki przód,ledy tył. No i CAŁA MALOWANA:polew:.I jeszcze kilka pierdół:decayed:

DSC02417.jpg

DSC02418.jpg

Czarna_Zdzirka_XD.jpg

DSC_0055.jpg

DSC_0039.jpg

DSC_0046.jpg

DSC_0213.jpg

DSC_0246_1_hires.jpgDSC02910.jpg

Tutaj fotka wenętrza:wink:

Wnętrze planuje troche zmienić ale i tak szału nie ma:thumbdown:Kolejne autko lepiej podrasuje:banan:

zdjecia słabe bo robione telefonem stacjonarnym:grin:

Opublikowano

szkoda że zdjęć nie można powiększyć:facepalm:ale chyba ładna

Opublikowano

dawaj zdjęcia w większym formacie i wnętrze :wink:

Opublikowano

Fajna nazwa tematu :bag:

Opublikowano

Po tych miniaturkach stwierdzam, że zamieniłeś to auto z ropuchy na księżniczke (zdzire) jak zwał tak zwał.. :grin:

konkretnie, daj wieksze foto!

Opublikowano
  • Autor

Zaraz dam większe fotki:naughty:

---------- Post dopisany at 19:17 ---------- Poprzedni post napisany at 17:59 ----------

Niedługo będą lepsze zdjęcia i trochę ze zmienioną audiolą.

A propo,doradzcie na jaki kolor zmienić felgi,tak by pasowały do całości?muszę

pomalować bo sniedzieją,a polerować co trochę,to się nie kalkuluje..

Opublikowano

wnętrza to ja nic nie widzę :facepalm:

Opublikowano

felg nie maluj, dopoleruj na lustro i nakładaj na nie wosk aby nie miały bezpośredniej styczności z wodą i brudem, co najwyżej wnętrze felg.. może złoto :naughty:

generalnie super robota, całkiem inne auto, lampy tył takie mi się śnią po nocach :slina:

Opublikowano

Tył lampy drugi polift chyba:decayed: ogólnie piękna fureczka

Opublikowano
Tył lampy drugi polift chyba:decayed: ogólnie piękna fureczka

tylko że diody :wink:

Opublikowano
  • Autor

Mogę sprzedać:wink:

---------- Post dopisany at 20:40 ---------- Poprzedni post napisany at 20:36 ----------

wnętrza to ja nic nie widzę :facepalm:

Bo to żart;-) kiedys dodam jeszcze zdj.wnetrza:naughty:

---------- Post dopisany at 20:44 ---------- Poprzedni post napisany at 20:40 ----------

felg nie maluj, dopoleruj na lustro i nakładaj na nie wosk aby nie miały bezpośredniej styczności z wodą i brudem, co najwyżej wnętrze felg.. może złoto :naughty:

generalnie super robota, całkiem inne auto, lampy tył takie mi się śnią po nocach :slina:

Tak też myślałem,żeby tylko wnęki przemalowac:-P

Opublikowano

grilla nie myślałeś dać w czerń? albo siatke rzucić? chrom trochę nie halo chyba:decayed:

Opublikowano
  • Autor

Sentymenty mną targały :decayed:poważnie,to gril już u lakiernika:grin: i alufelgen też:kox:

---------- Post dopisany at 18:03 ---------- Poprzedni post napisany at 18:02 ----------

siatka też piękna sprawa:banan:tylko kasy nie ma na takie bajery:wink:

---------- Post dopisany at 19:41 ---------- Poprzedni post napisany at 18:03 ----------

Jeden z pomysłów w jaki sposób polakierowac felgi..wizualnie wygląda na 19'' Pasują takie szprychy do audioli?

DSC_0261.jpg

DSC_0262.jpg

---------- Post dopisany at 19:49 ---------- Poprzedni post napisany at 19:41 ----------

eee lipa chyba..idę dalej myśleć:doh:

Opublikowano

ten wzor tylko polerka i zostawic jak jest :wink:

Opublikowano
  • Autor

Wnętrze jak widać:facepalm::wink: Planuje audiole sprzedać ale jak nic z tego nie wyniknie,to wymienię skóry i kiere:decayed: jeszcze granie by się zdało lepsze,póki co nagłosnienie wspomagane jest bazarowym mp3 playerem za 100zł:grin:

DSC_0230.jpg

Opublikowano

jeśli będziesz sprzedawał skórę to możemy pogadać za ile co i wgl :wink:

Opublikowano
  • Autor

Jak zjadę gdzieś 3 maja do polski,to jeśli będziesz jeszcze zainteresowany,to możemy sie dogadać na PW

Cena niska:grin:

  • 2 lata później...
Opublikowano

:hi:

fajna czarnula

Edytowane przez damian111

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.