Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 APU] 1.8 Turbo z Quattro-czyli sama zabawa :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystich forumowiczów i forumowiczki ;)

Po namyśle postanowiłem pokazać światu moją A4.Autko zostało sprowadzone z Niemiec (choć pochodzi z Włoch ). No i rozpoczęła się przygoda z nowym członkiem rodziny spod znaku 4 pierścieni.

Na pokładzie mam el.szybki,el.lusterka+składane :decayed:,climatronic,4 poduchy i tam pare innych drobiazgów.Ogólnie byłem nieco sceptyczny przed kupnem Audi ( wielowachaczyk ^ ^) ale po jeździe próbnej wiedziałem ,że on będzie mój:D.

Na początku było troche rzeczy do zrobienia min:

Hamulce (klocki +tarcze ) przód -tył - Zrobione

Pompa ABS-Zrobione

Rozrządzik-Zrobione

Sprawy typu przeguby przód ,tył( sie zachciało quattro:banan:)i całe zawieszenie przednie ^ ^

W lutym założyłem lampeczki "Clear".No nie powiem bo bardzo ładnie się na nich prezentuje.

Co chciałbym zrobić:

Ładna 17' - najlepiej styl "S"

Fotele kubełkowe półskóra

Bixenony ( od Gwertego :D)

Radyjko Audi Symphony

Oto zdjęcia ,na razie tyle jutro postaram sie więcej wrzucić :)

W dzień zakupu :naughty:

20120929556.jpg

A tutaj na Clearach :)

20130215622.jpg

Opublikowano

Dobra baza do modów :thumbup1:

lampy rzecz gustu

ogólnie fajna bo ma quattro, daj fotki wnętrza

Opublikowano

Mało fotek ale plany na plus :good:

Te lampy nie są najgorsze :wink:

Opublikowano
  • Autor

A wieć jak obiecywałem tak też czynię , oto cieplutkie fotki z dzisiaj :D

DSC_0135.jpg

DSC_0145.jpg

DSC_0150.jpg

DSC_0143.jpg

DSC_0144.jpg

I taki mały bonus,spotkanie kolegi co prawda z rodziny Audi ale innego forum :decayed:

20130427708.jpg

( tak jest bez dolnego hokeja gdyż się upie... urwał się i założyłem póżniej nowy :D

Opublikowano

Tylne lampy rzecz gustu jak już kolega wcześniej pisał grunt że się Tobie podobują.

Poleruj wydech. Wnętrze jak zrealizujesz plany będzie:thumbup1: bo czegoś* tu brakuje:decayed:

Turbo Q jest nieco bardziej wymagające w utrzymaniu ale za to przez zimę daje niezłą frajdę, zresztą zima w Q za Tobą to sam wiesz:wink:

Masz szczęście że przy wyrywaniu hokeja zderzak został na swoim miejscu:grin:

*-kubełki skóra/pół skura

Opublikowano
  • Autor

Wydech niebawem się może zmienić,ale na razie nic nie mówie ,żeby nie zapeszyć :decayed:. No z tym hokejem to taka historia że poprzedni się trzymał na krawatkach(trytytkach, opaskach zaciskowychjak kto mówi) i przy wyjeździe z parkingu zachaczyłem o krawężnik.Więc kupiłem nowy zamocowałem( nie na opaski :grin:) i siedzi jak należy

Opublikowano

wyrezałes obryski?:decayed:

Opublikowano

Ja jak "odpiąłem" dokładke na krawężniku to do dziś są błotniki "wyprostowane" i regulacja na ślizgach nic nie pomoże, a w dodatku nie mogę zderzaka ściągnąć bo tak śruba zaje...:facepalm:

A opaski/kabelbindy w takich sytuacjach sprawdzają się najlepiej:wink:

Opublikowano
  • Autor

Czeka mnie montaż nowych nadkoli(przód) w tygodniu i od razu zrobię konserwacje wnęk kół co by mieć pewność że "ruda" nie wyjdzie :decayed: .Oczywiście fotorelacja będzie :dance:

Opublikowano
  • Autor

A więc nadkoli zmian nadszedł czas (stare były rozwalone i wymagały wymiany a że wpadłem na pomysł zabezpieczenia blachy :D):

przed :

20130429712.jpg

Po :

20130429714.jpg

A przy okazji poprawiłem zderzak na ślizgach co by lepiej siedział .Za tydzień konserwacja tylnych nadkoli + wymiana peszla ( siatkowata rura wydechu):decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.