Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Pierwszy taniec Pomocy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Szukam kawalka na pierwszy taniec na moje wesele-kurcze nie mozemy sie zgrac z moja przyszla zonka (tylko o taniec idzie :wink4: :wink4:).Ja bym tak bardziej po rockowemu poszedl ale Ona...Coz zrobic?-wiem ze to nie slubny kacik ale juz szukam wszystkiego-macie propozycje???doswiadczenia w walce z kobietkami???

Opublikowano

no nie ma jak Tarantino i spolka, muzyke w filmach ma zawsze nietuzinkowa, a co do tego kawalka to moze niech zagraja "...Moj piekny Panie...." :> :good: czyli "Winda do nieba", utwor jak najbardziej na miejscu, romantyczny, piekny, naprawde mocny i ponadczasowy, ladnie wykonany moze dac odczucia lepsze niz Power of Love, ja bym wlasanie "winda do nieba" nazwal "potega milosci".

Opublikowano

Kilka godzin nauki u jakiegoś "pseudo" Maseraka-(jakaś szkoła tańca) i napewno się nauczycie kilku podstawowych kroków :) I na weselu jak wyskoczycie to napewno Wszystkich zaskoczycie :good: heh[br]Dopisany: 12 Lipiec 2008, 10:35 _________________________________________________No chyba że tak Wszystkich olśnicie-

http://pl.youtube.com/watch?v=21F7FP3_54M

[br]Dopisany: 12 Lipiec 2008, 10:37 _________________________________________________ :good::polew:

Opublikowano

Ja miałem wesele miesiąc temu i też miałem problem z pierwszym tańcem. Orkiestra wybrała " Wielka miłośc" Seweryna Krajewskiego i było :good:

Opublikowano

S. Krajewski- Wielka Miłość wydaje mi się fajną propozycją

albo tą piosenkę co leciała w 39 i pół .. " Zabiorę Cię właśnie tam " chyba Karolaka ale mogę się mylić :)

Opublikowano

Dzieki za pomoc-Kancelaria jest ok,moze cos Dzemu wymysle.A co sadzicie jakby sie tak zapodalo

http://youtube.com/watch?v=Zo27tNO3omo

Fajny wybór :>.... też się nad nim zastanawiam :>..

Opublikowano

Kumpel zaraz po powitaniu przez rodziców wszedł z żonką na środek sali i zatańczyli sami taniec do piosenki z Dirty dancing - time of my life

Az ciarki mi przeszły.

Zastanów się...

Opublikowano

Kumpel zaraz po powitaniu przez rodziców wszedł z żonką na środek sali i zatańczyli sami taniec do piosenki z Dirty dancing - time of my life

Az ciarki mi przeszły.

Zastanów się...

Też fajny utwór :good:

Opublikowano

Jakis czas temu jako pierwszy taniec znajomi wybrali utwor Kultu: laczmy sie w pary, kochajmy sie,

inni z kolei tanczyli Louisa Armstronga - Fly me to the moon, jezeli potrafisz zakrecic nozka to proponuje Franka Sinatre - The way you look tonight (wolny fox)

a tu masz linka do watku, gdzie znajdziesz mnostwo propozycji na pierwszy taniec - moze cos wybierzesz:

http://peb.pl/pojedyncze-utwory/262320-rapidshare-piosenka-na-pierwszy-taniec-weselny.html

a swoja droga pieknie jest obejrzec pare mloda tanczaca np. walca wiedenskiego.

Opublikowano

Witam Cię :) Moim zdaniem na miejscu jest również to

http://pl.youtube.com/watch?v=XtOhHDXTQ50 ...

Jak dla mnie utwór super :tongue4:

jestem za popieram :good:

No chyba że tak Wszystkich olśnicie-

http://pl.youtube.com/watch?v=21F7FP3_54M

:shocked:

super... :good::notworthy::polew::tongue4: doj**ali :polew: :polew: :good: :good: szacuneczek

Opublikowano

hahahah , dobre :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.