Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

brak dźwięku w tylnych głośnikach oraz problem z cd

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam

Panowie kupiłem audice dwa tygodnie temu no i teraz próbuje eliminować drobne problemiki - jednym z nich jest fakt, iż nie grają tylne głośniki w drzwiach oraz nie gra oryginalny suboofer w bagazniku w boczku zamontowany co jest ;) glosniki w przednich drzwiach graja dobrze.

dodatkowo problem jest z radyjkiem maly poniewaz wogole nie dzialaja plyty, tzn. raz ze wogole plyta nie chciala wejsc do srodka radia, tak jak by cos tam sie blokowalo - potem weszla ale juz do konca nie wjechala, radio nie widzi jej a wyciagnac jej sie tez juz nie da wiec pewnie trzeba by radio rozbierac.

panowie co to sa za problemy ? gdzie szukac rozwiazania?

prosze o wyrozumialosc, jestem nowy na forum - dodatkowo autko dopiero poznaje.

pozdrawiam i prosze o pomoc.

Opublikowano

Tak jak kolega napisał dużo jest w tym linku co podał.Może być uszkodzony wzmacniacz - który jest w bagażniku z prawej strony on zasila tył głośników. Może być również kodowanie radia - jeśli ktoś się tym bawił. Jednak z tego co piszesz twoje radio jest i tak wadliwe. A jakie radio masz zamontowane?

Opublikowano
  • Autor

koledzy więc tak radyjko jest takie:

Wyniki Szukania w Grafice Google dla http://img105.imageshack.us/img105/8666/concertcdgrunfv1.jpg

przed chwilą byłem wyciągnąć radyjko i wszystkie kostki wpięte są dobrze.

dodatkowo w schowku w bagażniku również sprawdzałem i wszystko jest wpięte dobrze.

radio jest na tyle uszkodzone, że płyty nie czyta i dodatkowo została ona w środku i nie chce wyjechać, jednak samo radio czyli stacje działają bardzo dobrze i w przednich głosnikach gra bardzo milo.

a jakies bezpieczniki cos jest?

Opublikowano

Masz Concert II - zobacz w opcjach może masz fader albo balance skręcone - mam instrukcje PL do niego jak będziesz chciał daj maila to wyślę. Wydaje mi się że może być jednak wina wzmacniacza musiał byś go pobadać - tego ja nie robiłem więc nie pomogę. Albo kodowanie ale wtedy bez kabelka i programu się nie obejdzie. Kodowanie do twojego modelu :

Coding

?xxxx: Options

+1 = Front Speaker Diagnosis inactive (ONLY Audi A4 Cabriolet)

x?xxx: Tone Characteristics (< MY 2001)

0 = Linear Tone Characteristics (All Radios)

x?xxx: Tone Characteristics (MY 2002 >)

0 = Tone Characteristics for all other Models and all Radio Chorus

1 = Tone Characteristics for A4 (8E)

2 = Tone Characteristics for A6 (4B) & Audi A2 (MY 2005 >)

3 = Tone Characteristics for A4 Cabriolet (8H)

4 = Tone Characteristics for TT (8N)

5 = Tone Characteristics for A3 (8L)

xx?xx: Fader/BOSE/Amplifier

+1 = Fader-Display OFF

+2 = BOSE-Display ON

+4 = Mute Amplifier when using Phone

0xxxx?x: Installation Options I

+1 = Navigation installed

+2 = Telephone installed

+4 = Voice Control installed

0xxxxx?: Installation Options II

+1 = Diversity Antenna installed

+2 = CD-Changer installed

+4 = Multifunction Steering Wheel installed

NOTE: To Activate the Speed Display, press and hold the MENU button on the radio while turning it on. To deactivate it, cycle power.

Adaptation

Channel 04: Volume

Channel 05: Signal Position

0 = Fader Center / Balance Center

1 = Fader Front / Balance Left

2 = Fader Front / Balance Right

3 = Fader Rear / Balance Left

4 = Fader Rear / Balance Right

Channel 55: External Tuner

+1 = Satellite Tuner (SDARS) installed

+2 = Digital Radio Tuner (DAB) installed

Channel 66: GALA

0 = GALA active

1 = GALA inactive (or Bose Audio Pilot installed)

Channel 88: Long-Wave Band

0 = Long-Wave Band active

1 = Long-Wave Band inactive

Channel 99: Transport Mode

0 = Transport Mode inactive

1 = Transport Mode active

Opublikowano

Kodowanie jest z pewnością dobre bo przód mu działa.

Może wzmacniacz w bagażniku nie ma zasilania, ewentualnie nie jest budzony przez radio które nie do końca jest sprawne.

Opublikowano
  • Autor

lezy1 - PW poszło po intrukcje ;-)

Albo kodowanie ale wtedy bez kabelka i programu się nie obejdzie.

jakiego programu i kabelka ? zeby to zrobic.

no i wzmacniacz bede musial chyba sprawdzic, jezeli nie dziala caly czas.

a zeby ogarnac plyty trzeba bedzie chyba rozebrac radio tak?

Opublikowano

Z kodowaniem różnie może być, ale i tak jak byś miał najprostszy kabelek VAG i program to z radiem się połączysz i odczytasz błąd. Jeżeli będziesz potrzebował jakiegoś programu daj znać to coś pomogę. ALe ja i tak zaczą bym, od wyjęcia radia może tam w kostakch coś się poluzowało. Jeżeli nie to wzmacniacz. Poniżej link do wyjmaków własnej roboty (do wyjęcia radia) :

http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/all-b6-b7-wyjmaki-radia-domowej-roboty-201023/

Opublikowano
  • Autor

No właśnie te wyjmaki dzisiaj sam robiłem i udało mi się wyciągnać radyjko no i wszystkie kostki są wpięte ok żadnych luzów nie zauważyłem, więc pewnie zostaje mi ten wzmacniacz. A jak sprawdzić czy jest ok?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.