Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Prośba o poradę w sprawie doboru opon.


K-91

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Zdecydowałem się na kupienie takich alu FELGI 17' 5x112 VW AUDI SEAT SKODA ! 536 (3106466316) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Pozostaje kwestia doboru opon, przyznam, że nie mam o tym większego pojęcia.. więc zwracam się z prośbą o poradę. Chciałbym się zmieścić w kwocie 1000-1200zł.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chcesz dobre opony zerknij na niemiecki test ADAC 2013. Myślę że do 1200 coś znajdziesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi. Co sądzicie o Semperitach Speed-life 225/45R17?

Na temat Semperitów nic Ci nie powiem.

Ale mam klienta który jest bardzo zadowolony z

Dębica Furio 225/45 R17 91 W. Opony Dębica . Oponeo.pl

Trzy lata temu kupił pierwszy komplet a w tym roku zakupił następny i według niego jak za taka cene lepszych nie ma. Użytkuje je w BMW 330D E-46. I nie wygląda na kierowcę jeżdzącego stylem emeryta.

Opony Dębica Furio 225/45R17 91W - Ceneo.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam! żeby nie powtarzać tematy dołączę się do tego........ chcę kupić alu 17 taki model ----> FELGI ALUMINIOWE ORGINALNE AUDI A6 5*112 (3209098142) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

felgi mają jeździć na audi a6 c6 2.0tdi na "seryjnym zawieszeniu" i nie wiem jaki rozmiar opon będzie najlepszy, chodzi o to żeby nie było dużego prześwitu między oponą a nadkolem a widziałem że zakładają opony o rozmiarach 225/50 235/45 245/45 jak sądzicie który z tych rozmiarów będzie najlepszy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładne ale bez dystansu sie nie obejdzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi mi bardziej o to żeby auto nie wyglądało jak "koza" tylko żeby w miarę możliwości "wypełnić" nadkole a dystans to pomyśle nad 17mm na stronę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...