Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[A4 B6] Low is life style! BMW X6 wheels


chomiczesq

Rekomendowane odpowiedzi

a masz jakis wykresik ile mocy po programie na tej turbinie i od ilu juz zaczyna jechac. I mógłbys mi pare fotek zrobic jak ona siedzi bo chciałbym tez zamontowac cos innego bo chce troche zmodzic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre koło dobre :kox:

Nie boisz się troche o różnice w szerokosci felg ,a co za tym idzie inna wysokosć

Kiedyś mi to odradzano tutaj na forum przy Quattrowce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zasiegnelem opini osob ktore tak lataja i nic u nic sie nie dzieje z tego co ktos tam pisal to tolerancja jest do 3proc w obwodzie tyl do przodu

10928029_880576278668535_629919669_n.jpg

niby cal a spora roznica

10943319_880576258668537_1460385970_n.jp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lampy sa ze stanow sa to oryginaly audi z usa. Kola maja parametry przod 9j tyl 10j do tego beda dystanse 15mm ewentualnie doloze 5mm by ladnie spasowac. Poki co auto stoi w garau i czekamy na cieple dni. Z

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ajjj kolo siadzie malinowo, jakie oponki na to? 215 i 225 czy 225 i 235 ? Kiedy jakas przymiarka? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łosz kur, tosz to na tej dziesiatce bedzie juz okrutny nalesnik !! :o rozumiem, ze auta na co dzien nie uzywasz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skąd bierzesz 15 mm dystanse zmieniające rozstaw?

gadałem z Dystom to mówi ze bezpiecznie 20mm, ale może mi 18 zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 16mm i bez problemu to hula juz sporo czasu. Dla pewnosci, zeby gdzies o piaste nie szuralo to skracalem tez delikatnie sruby, te ktorymi przykrecane jest kolo, nie adapter.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem chłopaka który robi takie dystanse od 10lat i takie właśnie wziąłem bo widziałem ze paremosob takie właśnie ma i nic sie nie dzieje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O to to. Dzis doszly dystanse felgi sa poprawiane u lakiernika bo jedna upuscil mi koleszka przy orzymiarce. Teraz znalezc ogarnieta wylkanizacje i ogien

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chomiczesq , rozwalisz system tymi felami , nie moge sie doczekac i powodzenia w pasowaniu :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mozesz zrobic jakas przymiarke samych felg? Bo strasznie jestem ciekawy. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...