Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[A4 B6] Low is life style! BMW X6 wheels


chomiczesq

Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bóg zapłać:)

---------- Post dopisany 28-11-2013 at 17:23 ---------- Poprzedni post napisany 24-11-2013 at 22:01 ----------

chłopy wiele osób do mnie pisało PW żeby podać namiar na gościa od listwy na drzwi nie miałem czasu lub z innych powodów nie mogłem pomóc lub odpisać w ogóle. chłopa nie ma już na allegro ale numer telefonu mam rozmawiałem z nim i co nie co ustaliłem. chętni jeśli chcą niech piszą PW a podam namiar i szczegóły

---------- Post dopisany 03-12-2013 at 15:02 ---------- Poprzedni post napisany 28-11-2013 at 17:23 ----------

Panie i Panowie... Biore udział w konkursie Shiny Garage to juz 2 etap na auto roku... do wczoraj jeszcze było pierwsze miejsce ale dziś przegoniła mnie HONDA CIVIC I BMW ogarnełem że chłopaki nabili lajki poprzez swoje fora więc pomyślałem że i wy pomożecie mi... wystarczy kliknąć Lubie To! w tym linku

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=527734527323558&set=a.527734183990259.1073741873.330248160405530&type=1&theater

możecie też udostępnić co by zwiększyć szanse... Nie dajmy wygrać innej marce ;)

---------- Post dopisany 26-12-2013 at 23:22 ---------- Poprzedni post napisany 03-12-2013 at 15:02 ----------

takie tam z nudów... auto już miesiąc stoi w garażu i czeka na piękne wiosenne słoneczko ;)

llrs.jpg

xfnx.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to ty w zimie nie wyjezdzasz:decayed:
A Ty myslisz ze mam czas mu asystowac za kazdym razem jak chce kiwke zrobic :grin:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to ty w zimie nie wyjezdzasz:decayed:
A Ty myslisz ze mam czas mu asystowac za kazdym razem jak chce kiwke zrobic :grin:

hahaha :)

---------- Post dopisany at 23:34 ---------- Poprzedni post napisany at 09:18 ----------

dziś nadszedł kres drewnom w środku.

a więc zabieramy się za rozbieranie... tutaj 2 śrubki pod osłoną bezpieczników

xxzv.jpg

tutaj jedna za włącznikiem świateł jedna pod przyciskami od licznika i jedna na rogu deski... oczywiscie od spodu trzeba odkrecic 2 śrubki od osłony i wypiąć ją z zatrzasków

zjxz.jpg

tutaj jedna śrubka od długiego dekoru ko kierownicy

nq8q.jpg

pod tym plasticzkiem w prawym i lewym rogu sa śrubki trzeba ciężko tam wsadzić paluchy więc ostrożnie żeby śrubka nam nie zniknęła ;)

ws0x.jpg

tutaj pod osłoną z boku jedna śrubka i wyciągami dekorek

7ndi.jpg

taadaaaa

w3np.jpg

ku mojemy zdziwieniu faktycznie dekor jest drewniany nie wiem czy widać to na zdjęciu ale pod znaczkiem Quattro widać drewno

tqsy.jpg

no i black piano na listwach

npyj.jpg

trzeba było to odrazu założyć więc wziąłem się do roboty :)

ch3x.jpg

drzwi z tyłu

t4ph.jpg

nie obyło się bez małych fakapów na boku dekorka

g3mv.jpg

e6us.jpg

xggl.jpg

no i spasik :P ot tak :P

1524601_633090596750439_78502818_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogólnie to chciałbym baaardzo podziękować jak zwykle za pomoc temu Panu powyżej! wielkie dzięki raz jeszcze!

a co do fotek to póki co musi to poczekać bo środek zawalony gruzem że głowa mała... poogarniam pare rzeczy i wezme się za to :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dekory w piano wyglądają bardzo fajnie, jeśli chodzi o spas to nieźle nieźle ale rozumiem że masz z tyłu beton albo nikogo nie wozisz :shock3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nadkola mam zrolowane... co prawda do poprawy bo od srodka nadkola w stronetylu auta przeciera a tak jest wszystko dobrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak całość jest pomalowana tak jak popielniczka to dla mnie do poprawy bo na prawde slabo to wyszlo... jak lakier bezbarwny 2skladnikowy to wez papierki wyrównaj i wypoleruj na lustro, bo wtedy dopiero widać efekt jaki daje piano black :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie jest malowane tylko oklejone a na fotkach wypalcowane i do tego z lampa fotka wiec nie bedzie to wygladac ladnie... na zywo jest o niebo lepiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dekory w piano :thumbup1: pomysł który od dawna chodzi mi po głowię ale brak czasu na realizacje. Powiedz mi co to za folia bo zastanawiam się nad tym ale żeby pomalować bo chyba byłby jeszcze lepszy efekt?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcialem to pomalowac ale lakiernik sie nie podja.... docelowo chyba beda dekory inne ale poki co niech bedzie tak jak jest

---------- Post dopisany at 10:51 ---------- Poprzedni post napisany at 10:19 ----------

:banan:nowy frukcik tak długo szukałem :)

3791233075_1

jak mi to jeszcze dojdzie na wtorek to sylwestra moge juz nie miec :P hahaha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dekory w piano :thumbup1: pomysł który od dawna chodzi mi po głowię ale brak czasu na realizacje. Powiedz mi co to za folia bo zastanawiam się nad tym ale żeby pomalować bo chyba byłby jeszcze lepszy efekt?

Malowanie daje lepszy efekt. Dekory bardziej się blyszczą. Lakier jest bardziej trwały ale folia też jest ok:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...