Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ALZ] Spadek obrotów podczas włączania klimy:(


jarowrocek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Od jakiegoś czasu miałem problem opisywany w innych wątkach, a mianowicie wzrost obrotów nawet 4000 po wyłączeniu nie można odpalić. Z kumplem odpięliśmy jakąś kostkę zaraz pod wężykiem wychodzącym z silnik (ja się na tym nie znam) była zalana wyczyściliśmy ją sprężonym powietrzem i... wszystko oki, obroty w normie ale... po włączeniu klimy obroty spadają i gaśnie silnik:( gdzie można uregulować samemu obroty? Jestem z Wrocłąwia, może ktoś ma kabelek lub wie jak to zrobić czekam na info.

Pzdr

Jaro[br]Dopisany: 12 Lipiec 2008, 21:16 _________________________________________________help :confused4:

czy ktoś mógłby pomoc??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zacznijmy od tego jakie masz obroty biegu jałowego ? jeśli koło 850obr/min to nawet jak włączysz klime silnik nie może zgasnąć bo obroty spadną min do 800 chyba że obroty masz o wiele niższe to będzie powodować że silnik zgaśnie ps: może zacierać się kompresor i wtedy jest taki opór po uruchomieniu klimy że silnik zgaśnie ale to najgorszy scenariusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obroty nie wiem dokładnie ale tak na oko to dwie grubości wskaźnika no może 3 poniżej 1000. nie było nic takiego do czasu przeczyszczenia tego czujnika:( a obroty nawet jak jade włącze klime spadają i kilka razy zgasł:( np rano jak odpalam jak nie przygazuje tak kilka sekund to spadają obroty i gaśnie:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...