Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Przegób wewnetrzny do wymiany????


ziomek0101

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy jakie są objawy zepsutego przegubu wewnetrznego??? Ja mam taki problem że podczas gwałtownego przyspieszania od przedziału obrotów 1700-2100 na 3,4,5 biegu mam dziwne drgania oraz dzwieki;/ Trzesie cala budą jak by sie cos rozlatywało;/ Pzyczyna tkwi w przegubie czy cos innego to może byc?;/ dodam że jest zrobiony program i poł roku temu byla tarcza sprzeglowa wymienana,wymieniona plecionka i sprawdzony tłumik wiec odpada ;/ dodam jeszcze że tylko w tym przedziale obrotów tak robi, jak pzekroczy 2200 to nic nie drzy itp...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przegub wewnętrzny do wymiany. Przegub pod dużym obciążeniem wpada w taki rezonans. Jestem przekonany , że jak mu nie dusisz to problem nie występuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza sie, jesli delikatnie dodaje gazu to nic nie drzy itp. tylko jak gwaltownie wcisne gaz to tak robi... Lepiej kupic nowy czy uzywany???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A da rade jakos sprawdzic te przeguby wewnetrzne przed kupieniem nowego? Zeby sie upewnic na 100% ze to przegub?Jakiej formy polecacie przeguby w rozsadnej cenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kombinowalem, tez mam takie drgania, obstawialem dwumas ale mam nowy, montowany max 10msc temu. Obstawiam jeszcze wtryski, ale najlepiej by bylo miec komplet innych polosieki twedy sprawdzic, bo przegub wewn nie wystepuje jako czesc wymienna, trzeba z cala polosia a to troche kosztuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z czytaniem opisu ciezko :wink:

B5 wystepuje jako calosc, ew bez zewnetrznego przegubu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde to nie wiedzialem o tym;/ myslalem że mozna kupic jakis za 100zł i wymienic sam wewnetrzny jak i zewnetrzny;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, calosc. Dlatego mowie, pasowalo by miec komplet innych polosiek zeby tylko przelozyc i sprawdzic czy w tym problem, pozniej ew kupowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego ale nie ma tak pierscienia segera żeby wybic ten wewnetrzny przegub jak zewnetrzny?? Bo zewnetrzny kiedys wymienialem i nie bylo problemu;/

---------- Post dopisany at 11:10 ---------- Poprzedni post napisany at 11:06 ----------

Audi A4 B5 1.9 TDI 90PS Półoś prawa (3142569020) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Masz nawet tutaj sciagniety przegób wewnetrzny.. wiec musi sie dac rade wymienic... Moze w twoim modelu 110koni nie da ja mam 90 1Z

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Da sie zbic, ale nie wystepuje jako czesc zamienna :wink:

Przeciez jakos go musieli nabic :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PRZEGUB WEWNĘTRZNY PASSAT B5 B6, AUDI A4 A6 A8 (3170009722) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Przeciez ci daje linka z samym przegubem wewnetrznym... Wiec teraz wogole nie rozumie tego;p Zawamiam,przekladam na moja połoske i gitara...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:facepalm:

Ciul wie, co to za chinszczyzna, ale moze warto sprobowac, chociaz pierwsze co, to trzeba sprawdzić ilośc zebow oraz rozmiar samego wieloklina, bo tu moze byc haczyk :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mowisz że też masz taki prblem że jedziesz na 3,4,5 biegu w przedziale od 1700-2100 obr i nacisniesz gaz do dechy to masz drgania dziwne oraz dzwiek jak by mial sie silnik rozlatywac?? A jak minie juz ten przedzial to jest dobrze i cicho albo jak delikatnie przyspieszam;/ ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie, jak dolozysz w palnik to az buda szarpie i potem ustaje, u mnie to w zakresie 2100-2400 wystepuje, na wysokich biegach.

Lobro czyli to co szlo na 1 montaz, nie ma w ofercie przegubu luzem, tylko z poloska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I kiedy sie bierzesz za wymiane??? To bys powiedział czy pomoglo czy nie:) bo ja narazie sie wstrzymam skoro tyle to kosztuje a nie mam skad zalatwic uzywanych zeby przelozyc i sprawdzic;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie biore sie, bo nie zaryzykuje kupna polosiek zeby testowac ;)

Jak zlapie jakies uzywki z innego auta to przeloze i sprawdze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wystarczy poszukac w katalogach LOBRO lub SKF, mozna bez problemu dostac przegub wewnetrzny do naszych aut, w serwisie tylko nie wystepuje jako oddzielna czesc

do mojego 1.8t SKF kosztowal ok 130zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki kolego... Czyli pioteros miales tez takie objawy jak ja że wymieniales przegob wewnetrzny?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...