Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] Audi A4 1.9 TDI S-line Quattro 174,7 KM 393 Nm

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Wlasnie sobie otworzylem ksiazke z mojego, paroma znaczkami sie rozni, heble, motor, skrzynia, nacisk osi, zmieniarka, navi i fis. O pelnej skorze wskazuje N1H, u mnie jest N2L.

I wszystko jasne, a co to jest obok spalania? Ty masz 167 chyba a u mnie 262, wydzielanie CO?

Powered by TapaTalk2

Tak to emisja w g/km

Opublikowano

zawieszenie masz ory s-line?? na jakiej feldze ??

jak tam po chopie ??2 mas daje rade?

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Autko stoi na gwincie :) Felgi w zeszłym roku ori s-line, wszystko jest w 1 poście... Na ten sezon trwają poszukiwania :)

Co do dwumasu nie zauważyłem problemów, programik raczej nic mu nie zrobi

---------- Post dopisany 29-03-2014 at 23:12 ---------- Poprzedni post napisany 31-01-2014 at 07:30 ----------

29.03.2014r. Koło sezon 2014 :) Żeby nie było że nic się nie dzieję!

BBS CH 19" ET35 z oponkami 235/35

bw24fqe3ssel_t.jpg

Opublikowano

:naughty::kox:

Dobre koło.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Wiem ze takie jak Twoje:( Dogadywalem je od lutego, w końcu się udało:)

---------- Post dopisany 10-05-2014 at 19:31 ---------- Poprzedni post napisany 30-03-2014 at 13:37 ----------

10.05.2014r. Koło 2014 na aucie :banan: + nowa gałeczka

Wreście udało się wrzucić docelowe koła na auto :wink: Jeszcze zostało mi tylko kręcenie gwintem :naughty:

E99aiiKl.jpg?1aze2XjJl.jpg?1

dMkSniAl.jpg?1qdroCM5l.jpg?1

Eltzwi4l.jpg?1

Do tego pojawiła się nowa gałeczka S-line, ale aluminiowa. Podobała mi się od dawna w końcu się trafiła :naughty:

WOjQJeDl.jpg?1

Opublikowano

Możesz zrobić zdjęcie na którym coś widać ? :naughty:

Tzn. z boku samochodu.

Opublikowano
  • Autor

Na zdjęciu z boku niestety widać że tył jest już dobrze opuszczony, a przód trzeba jeszcze pokręcić. Wrzucę dziś coś z boku :)

Opublikowano

dobrze jest :thumbup1: gałeczka faja ale zimą zimno w łapę będzie :decayed:

Opublikowano
  • Autor

coś bardziej z boku

1mrtusYl.jpg?1

6TwhOGIl.jpg?1

Opublikowano

wjedź na kostkę brukową będzie lepsze foto :decayed: mi się podoba :thumbup1:

Opublikowano
  • Autor

to jeszcze fotki z wczoraj. Chętnie cyknę coś jeszcze, w końcu kupiłem aparat i testuje go :grin:

Opublikowano

Napisz proszę jak ci się jeździ na tym gwincie. Zastanawiam się nad jego zakupem. A co do auto to bardzo ładnie wygląda na tym kole :)

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Muszę się pochwalić:) Wreszcie hamulce 320! 5uruta9y.jpg

13.08.2014 r. Małe mody oświetlenia icon_smile.gif

Korzystając z długiego weekendu czas trochę pogrzebać w aucie :)

Na zdjęciu do montażu czekają :

  • Bixenon B6
  • Bixenon B8 jako dawca soczewek :D
  • Nowe przetwornice Valeo do bixenonu
  • Adaptery do montażu soczewki
  • Moduł DRL
  • Lusterko foto z czujnikiem światła
  • Moduł centralnej elektryki z końcówką F

vckdahZ.jpg?1

Opublikowano

Fura kozak ! :thumbup1:

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

25.10.2014 r. Autko towarzyszyło mi w ważnym dniu icon_smile.gif

aPunVlAl.jpg

KV1fSRDl.jpg

28.11.2014 r. W końcu zima na męsko :)

W6nssxzl.jpg

IFyOOFPl.jpg

Ori S-line 18" z oponkami 225/40 :)

Opublikowano

Kurde pięknie na tych s-linach :kox: ładniej niż na setupie lato :P

Opublikowano

Rodzinne autko z butem kawalera :-)

Opublikowano

Kurde pięknie na tych s-linach :kox: ładniej niż na setupie lato :P

eeeee zimą fajna ale do lata,startu brak.

Kozacko się fura prezenci.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

17.12.2014 Przebieg 273000 km

Oryginalne sprzęgło stwierdziło, że ma już dość. Poddała się tarcza i zaczęła się ślizgać. Wpadł nowy mocniejszy komplecik sprzęgło + dwumas od A4 z silnikiem BRD, wizualnie zestaw wygląda na wytrzymalszy :)
Przy okazji od razu wymieniony olej i filtry.

E22kqXkl.jpg

Dziękuję firmie ProChoice za dostarczenie części i życzenia świąteczne :)

hu8KjV3l.jpg

Opublikowano

Witam kolegę :)

Przede wszystkim gratuluję świetnej fury. Twój Avancik prezentuje się naprawdę dobrze - jak dla mnie wszystko ze smakiem i nie przesadzone. Mam do Ciebie pytanie jako że nie dawno dokonywałeś u siebie moda z bi-ksenonami. Mógłbyś zdradzić ile Cię wyszła ta impreza? Też przymierzam się do tej operacji u siebie i też chciałbym wpakować soczewki z B8 ale nie wiem czy na chwilę obecną mam wystarczającą ilość kasy.

Pozdro

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.