Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 ASB] Czarnuch 3.0 quattro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

mam go od kilku dni ale dopiero wczoraj porobiłem foty

Przyjechał z Francji ja jestem pierwszym właścicielem w Polsce

Na liczniku 172 tys . ostatni wpis w bazie serwisowej audi z przed 6 miesięcy przy przebiegu 167 tys wiec wygląda na autentyczny

Wyposażenie - pełna seria . Nawet nikt nigdy nie wgrał nowszego softu do RNSa :grin:

Nie "odkryłem " jeszcze całego wyposażenia ale z tego co zdarzyłem zauważyć ma

-Quattro !!

-Alufelgi Audi 17' na oponkach 225/40

-ABC, ESP i inne :P

-Skórzana Tapicerka, Skórzana Kierownica, Skórzana Gałka zmiany biegów

-Kolorowy FIS

-Automat (tylko taka opcja wchodziła w grę)

-Navi RNS-E

-2 Strefowy Kilmatronic

-El. Szyberdach

-Podgrzewane Fotele + pełna elektryka

-Wspomaganie kierownicy ServoTronic

-6x Airbag

-Tempomat

-4xEl. Szyby

-Ori. zmieniarka w schowku

-El. składane i podgrzewane lusterka

-Centralny zamek z pilota z domykaniem Szyb/Szyberdachu

-Xenon + DRL

-bluetooth

-czujniki zmierzchu i deszczu

-czujniki parkowania,

-lusterko wewnętrzne z funkcją ściemniania,

-pakiet oświetlenie (czy jakoś tak to się nazywa :grin: )

-Pilot w "słoneczniku"

tyle zauważyłem :grin:

a30fbd8b696305d6m.jpg

f418854adae7c474m.jpg

7468c1303cf2266am.jpg

27cb3a8875636c38m.jpg

b95cc3fccc5bd6c8m.jpg

9372cb9db9f341c5m.jpg

Opublikowano

Fajny dupowóz :wink: : Thumbup1: 3.0 :kox: na dzień dobry gleba :wink: bo koza :kwasny: fajna baza do modów :decayed:

Opublikowano

Dobra sztuka z dobrym wyposażeniem, jak na początek :wink: coś ostatnio same 3.0 nam dochodzą na forum :good:

Tak jak Andrzej napisał gleba by się zdała. Ja bym do tego oznaczenia z klapy ściągnął i później jakieś lepsze stołki zapodał :wink: Zresztą nie zapisałeś się na forum żeby sprawdzić jaki masz rozstaw śrub :grin: i powoli będziesz coś działał.

Bezawaryjności :hi:

Opublikowano
Dobra sztuka z dobrym wyposażeniem, jak na początek :wink: coś ostatnio same 3.0 nam dochodzą na forum :good:

Po prostu 3.0 są wspaniałe :) Frajda z jazdy przy umiarkowanym spalaniu jest niesamowita. Gorzej jak tylko coś pieprznie, wtedy uśmiech znika. Ale kto by się tym przejmował ;)

Opublikowano
  • Autor

co do gleby to po moim wcześniejszym samochodzie (golf 5) który był zglebiony raczej się na to nie zdecyduje bo wiem ile to stwarza problemów na naszych pięknych drogach :grin:

2f0622afb265197cm.jpg

A mody ??? hmm na pewno będzie ich TROCHĘ :grin: planów jest duuzo zobaczymy co uda się zrealizować najgorzej zacząć a później to już nie można się powstrzymać (min to był jeden z powodów zmiany golfa na audi - zmodziłem tam prawie wszystko co się dało i pomysły się skończyły :grin: )

Tak przy okazji - z rozpiski kodów wyposażenia wyszło mi coś takiego

8K3

ODDZIELNE ŚWIATŁA DO JAZDY DZIENNEJ Z

ASYSTENTEM ŚWIATEŁ MIJANIA I FUNKCJĄ

"COMING HOME"

co to jest ten asystent świateł mijania ?????

Opublikowano

To ma byc ta ekstremalna gleba ? :grin:

Opublikowano

znaczek '4' odwrotnie przyklejony na klapie:grin: czesto widze na miescie takie cos heh

Opublikowano
  • Autor

Zdjęcie nie do końca oddaje "niskość" ale już przy takiej w większych koleinach był problem

No właśnie sam patrzyłem na ten napis 4 na klapie ale nie mogę wymyślić jak by go można było inaczej przykleić :shock3:

Opublikowano

indeks.jpg ori

img_archiwumallegro_pl.jpg po modyfikacjach :kwasny:

Opublikowano

obróć tą 4 w lewo i będzie to samo

Opublikowano
  • Autor
Fotele z B6 :whistling:

kurcze zaskoczyłeś mnie . po czym można to poznać ???

Opublikowano
Fotele z B6 :whistling:

kurcze zaskoczyłeś mnie . po czym można to poznać ???

Po oparciu :wink: w B7 górna część jest wyprofilowana.

Opublikowano

niekoniecznie :) z poczatku produkcji mały c zesci jeszcze z b6 :), wiec wystarczy date sprawdzic na silniczkach itd w fotelach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.