Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVJ] 1.8 Big Ass Turbo 513HP 557Nm, 600HP+ wkrótce


Booster

Rekomendowane odpowiedzi

Booster,mów co chcesz,ale moim dwaipółtedei siedziałem Ci cały czas na d*pie,jadąc ostatnio przez pół miasta...zaprzeczysz? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Booster,mów co chcesz,ale moim dwaipółtedei siedziałem Ci cały czas na d*pie,jadąc ostatnio przez pół miasta...zaprzeczysz? :decayed:

to my się wtedy ścigaliśmy? :decayed: jadąc do galerii nawet 5Krpm nie przekraczałem, a powyżej tych obrotów dopiero auto mi jedzie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Booster,mów co chcesz,ale moim dwaipółtedei siedziałem Ci cały czas na d*pie,jadąc ostatnio przez pół miasta...zaprzeczysz? :decayed:

to my się wtedy ścigaliśmy? :decayed: jadąc do galerii nawet 5Krpm nie przekraczałem, a powyżej tych obrotów dopiero auto mi jedzie :wink:
Ja tez nie przekroczyłem ani razu 5Krmp :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kurrrr I ja tego tematu nie czytalem co za bestia. Chetnie usiadlbym jako pasazer na 1/4

Bestia jak sie patrzy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krótki filmik z przyśpieszenia,

bez flatshifta

paliwo PB98

doładowanie 1.6bara ( około 420HP )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spool wydaje sie lepszy na tej sprężarce.. a chyba nie powinien byc? Czy to złudzenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam spool jest dużo lepszy, bo turbo jest na podwójnych kulkach, poprzednia sprężara była na ślizgach spool był gorszy, ale była mniejsza i szybciej wstawała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jak dalsze prognozy ? bo 420 to raczej poczatek dopiero :P co Ci tam brakuje ? na ile ostatecznie ustawicie odcinke ? :) i kiedy założysz normalne zegary ! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na chwilę obecną mamy zmierzone 513HP na etanolu, jeszcze przed uwolnieniem wydechu, więc powinno być teraz koło 550,

na montaż czekają jeszcze ostre wałki od Integrated Engineering, które wg producenta powinny dać przyrost około 100HP turbo Garretta GTX3582R do 700HP, ale najpierw trzeba zmienić sprzęgło bo już przy tym setupie wymięka, odcięcie jest 7800, ostatecznie będzie 8000, zegary mi nie przeszkadzają.

Edytowane przez Booster
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...