Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Lekki muł, uszkodzenie pamieci ROM sterownika


Matt_21

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Kupiłem niedawno A4 1.8t quattro aeb. i mam taki problem ze auto ma lekkiego muła (jedzie ale jezdziłem bora 1.8t i jest owiele żwawsza, oraz octavia 1.8 t 4x4 i rownież lepiej jezdzi) audi nie ma takiego "kopa" z niższych obrotów. Po podpieciu vaga (vagcom 311 i vagcom 208.1) okazało sie ze nie da sie połączyc z elektronika silnika (z kazdym innym autem sie łączy). podpiąłem polskiego vaga i sie połączył. wyskoczył błąd 16989 Uszkodzenie pamięci wewnętrznej ROM sterownika brak osprzętu / nie związany ze sprzętem. Prosze o pomoc bo nei wiem co mam robic. Nowy sterownik? czy może jakoś da sie go naprawic? niestety logów nie jestem w stanie zrobic bo sie nie chce połączyć... chce zrobic program ale auto do tego musi byc sprawne... Będę wdzięczny za każdą pomoc. pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyciagłem i przeczysciłem styki i dalej to samo... znalazłem na allegro sterownik o takich samych numerach. I teraz pytanie jak go kupie i założe to jak adaptowac immo? jest to trudne? czy vagiem to zrobie? bardzo prosze o jakąs instrukcje jak to zrobic? pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie musisz nic robic z immo w przedlifcie jest w osobnej puszce. sterownik mozna dorwac za grosze maks 100zl. daj ogloszneie do dzialu kupie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...