Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[AEB B5] turbo box??? czy chip??


pol22rr

Rekomendowane odpowiedzi

Drodzy forumowicze, od pewnego czasu zastanawiam się nad podniesieniem mocy w mojej b5 AEB. Posiadam dwa autka w rodzinie, Ja jeżdżę na co dzień B5 AJL w ośce i auto ciągnie od 1800 obrotów bardzo dobrze a przy 3,5tys to już samolot jest... Natomiast żona jeździ B5 AEB Avent Quattro, które jak dla mnie jedzie dziwnie bo między 1,2 tys do 2 tys jedzie dobrze później między 2 tys a 3,5 tys jest jakby "mulaste" i od 3,5 tys już znowu przezwoicie aczkolwiek jak dla mnie to i tak jakoś słabo to auto jedzie. Zastanawiam się czy nie zachipować AEB-a jakimś standardowym programem bez zmiany podzespołów. Sprzęgło jest dobre, turbo okej (Trochę klapka WG grzechocze ale to wina luźnego cięgna więc je poprawię). I pytanie brzmi:

czy można władować jakiego "power boxa" za 500zł?? Czy tylko profesjonalny chip tuning. Przepraszam jeżeli kogoś poruszę tym power boxem ale nie wiem, nie znam się. Proszę o odpowiedź, gdzie, jak i za jaką kasę można zyskać jakieś 20-30 koników z 20-30 niutków by AEB choć w 70% dawał radę. Wiem, że żeby jechał jak AJL w ośce to musiałby mieć chyba z 200KM, bo jest o 150 kg cięższy itd. Proszę o opinię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AEB doprowadz do porządku

program mozesz sobie zgrac z AJL-a

trzeba wlutowac podstawke i wrzucic nowa kostke ale to zostaw specjalistom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...