Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jakie tarcze i klocki?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Trochę tego jest więc ciężko się zdecydować co wybrać więc zwracaam się o pomocw doborze tarczz i klocków do mojej audi

-http://allegro.pl/bosch-tarcze-klocki-p-t-audi-a4-b5-1-6-1-8-1-9-90k-i3190824360.html

Lub sam przód a tył w przyszłym misiącu;d

-FERODOhttp://allegro.pl/tarcze-klocki-przod-ferodo-audi-a4-b5-b6-b7-1-9-i3163234151.html 281zł

-BOSCH TARCZE + KLOCKI BOSCH PRZÓD A4 B5 6 7 EXEO PASSAT (3160087925) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. 320

Najepiej chyba wyjdzie en zestaw, ale cekam na inne opcje i propozycje

Opublikowano

W ostatniej aukcji jest blad

Do tego klocka tarcza powinna byc 288/25mm a nie 280/22mm

Bierz Ferodo od goscia z Allegro: Magiczny2

Opublikowano
  • Autor
Opublikowano

A co sądzicie o zestawie tarcze + klocki firmy Zimmermann? Może lepiej TRW, Mikoda + Ferodo? Co sądzicie?

Opublikowano

Cos Ci sie poyebalo, jak nie ma tarcz?

Jakiego rozmiaru szukasz bo nie qumam...

Opublikowano
A co sądzicie o zestawie tarcze + klocki firmy Zimmermann? Może lepiej TRW, Mikoda + Ferodo? Co sądzicie?

zimmermann jest ok. sama szpica polecam :naughty:

Opublikowano

Witeczka Wszystkim

Jakie jest Wasze zdanie na temat tarcz do przodu BREMBO ??

Z góry odradzam FEBI - w zeszłym roku w wakacje kupiłem, przejechałem jakieś 10tyś km i już do wymiany - skrzywione biją jak diabli :/ Nie wiem czy trafiłem na jakieś wadliwe czy one po prostu są takie kiepskie.

Pozdrawiam i z góry dziękuje za rady i opinie.

Opublikowano

ja kupilem w styczniu 2012 tarcze trw klocki trw zrobilem ok 30000 km i bardzo sobie chwale nic sie nie dzieje typu bicie itp po tych 30000 prog na tarczach lekko wyczuwalny palcem

Opublikowano

Dziękuje za podpowiedzi i sugestie. Dzisiaj sprawdziłem obie tarcze i obie są deko "walnięte" - prawa więcej, lewa mniej.

Czy cena podana na stronie którą poleciłeś jest ceną za jedną tarcze- 1szt ? czy to komplet na jedną oś?

Pozdrowionka

Opublikowano
  • Autor

Tarcze i klocki wymienione na zestawik firmy ferodo wreszcie mam normalne hamulce;d

Opublikowano

Zimmermann i Ferodo to chyba najlepszy zestaw do naszych aut.

Wysłane z prodiża

Opublikowano

Oczywiscie, Otto Zimmermann Sport & Ferodo DS Performsnce

Rozumiem ze to miales na mysli....

Opublikowano

Niet - Mowie o standardowych tarczach i klockach - w firmowych autach stosuje ten zestaw i sprawdza sie wysmienicie. A Dzik moowi ze tarcze Ferodo to jakis chinski wynalazek :decayed: Co innego klocki z tej firmy.

Opublikowano

Klocek jest tak samo chinski jak tarcze.

Tarcze Ferodo sa bardzo dobre jakosciowo

Nigdy nie mialem na nie reklamacji

Pomijam tutaj fakt ze sa bardzo tanie.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.