Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jak Zaślepić EGR w 1.9 TDi


CZIKITA

Rekomendowane odpowiedzi

dzisiaj podejde do garazu i zmierze dlugosc tej flanszy jak bedzie za dluga to sie zwroci sprzedajacemu lub wymieni na taki jaki ma byc, ale mysle ze bedzie ok:wink: montowac bede w przyszlym tyg. tylko musze znalesc chwilke czasu i wypalic palnikiem kolektor....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj zakładałem taką flanszę do AFNa, jest za długa trochę o jakieś 2-3 cm, ale jej nie skracałem. Odkręciłem tą plastikową rurę z dolotu, złożyłem ją z flaszą tj ma być i wywierciłem otwór w mocowaniu i przykręciłem. Wszystko jest cacy :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj zakładałem taką flanszę do AFNa, jest za długa trochę o jakieś 2-3 cm, ale jej nie skracałem. Odkręciłem tą plastikową rurę z dolotu, złożyłem ją z flaszą tj ma być i wywierciłem otwór w mocowaniu i przykręciłem. Wszystko jest cacy :decayed:

wrzuć fotkę jak to się prezentuje u Ciebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to kolektor od AWX'a do AJM'a podejdzie bez zadnego problemu i dodatkowego modzenia? bo mam jedną wątpliwosc min co to jest

awx.jpg ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego szanowny to jest standardowy kolektor do AFNa zdaje się że z mojego poprzedniego autka a że wymieniałem turbinę na tą z AWX to go pomalowałem a to co zaznaczyłeś to jest zawór EGR właśnie :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie w ajm;ie troche jesty w innym miejscu i dopiero teraz zauważyłem :kox: a tak btw. kolektor od Awx'a podszedł by do Ajm;a? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj kolego tu ci nie pomogę bo w żuciu nie miałem do czynienia z AJMem nawet zdjęć nie widziałem u nas same AFN do okoła :wink: to byś musiał pytać Kowiego bo on wyżej rangą i doświadczeniem odemnie ale pewnie się tu wypowie jak wpadnie. On kompetentny w tych tematach :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi sie zdaje ze gdzis na forum czytalem ze pasuje, ale musisz poszukac:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak panowie to bedzie to samo ;) tylko ze od AWX nie ma szpilki do przykręcenia obudowy silnika :Dczyli trzeba nacelować i wywiercic :D albo na jako dobra poxyline przykleic :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za te pieniądze lepiej nie będzie

---------- Post dopisany at 22:59 ---------- Poprzedni post napisany at 22:56 ----------

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swój kupiłem za 20 + przesyłka więc narzekać nie mogę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trafiłem na kolektor z flanszą za 99 trza negocjowac nie?:D

---------- Post dopisany at 23:20 ---------- Poprzedni post napisany at 23:20 ----------

Kolektor ssacy+flansza AWX 1.9 TDI Golf Vento tuning AFN 110 1Z AHU Ropa ? Tablica.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E no to pewnie że tak spawy są krzywo po za tym to jest tablica piszesz i targujesz tylko dużo nie przeciągaj najlepiej dzwoń żeby ci ktoś tego nie zgarnął z przed nosa :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...