Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jak Zaślepić EGR w 1.9 TDi


CZIKITA

Rekomendowane odpowiedzi

Ja program robię w King Soft Stary Sącz bo mam ich praktycznie koło domu a i ceny dla naszego klubu mają bardzo atrakcyjne no i hamownia z podpinaniem ośki pod urządzenia bardziej szczegółowa moim zdaniem niż rolki :hi:Z uszczelką to problem gdzie taki papier idzie dostać /?

w jakiej cenie maja korekte softu???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja program robię w King Soft Stary Sącz bo mam ich praktycznie koło domu a i ceny dla naszego klubu mają bardzo atrakcyjne no i hamownia z podpinaniem ośki pod urządzenia bardziej szczegółowa moim zdaniem niż rolki :hi:Z uszczelką to problem gdzie taki papier idzie dostać /?

w jakiej cenie maja korekte softu???

spytaj o cene programu, nikt po kimś nie robi korekty, bo korekta to inaczej nowy soft

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam to seryjne graty to koszt 600 zł wymysły mojego pomysłu czyli przelot 2,5'' sprzęgło sportowe 1 mas , wtryski 216 , dolot awx , Turbo AWX , IC , to cena 900 ale każde auto jest traktowane indywidualnie więc cena może być inna :hi:zobaczymy co mi tym razem powiedzą to samo ale bez IC a i jeszcze chce żeby mi ocieńcie przy 4 tysiach zrobili dam znać jak wypłata 30 wpadnie to pojadę na lagi z obecnym autem i wtedy się dowiem już na cacy co i jak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po co ci to odciecie? po sofcie robi sie na 4,6tys, seria ma na 4,2:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem mój szedł do 5 wczoraj bo przetykałem zapieczone łopatki turba i chciał bym żeby o jakieś 500 mniej się kręciła a najlepiej tak właśnie do 400 bo w zimie byle kiedy zamieli kołami i obroty skaczą zawsze to lepsza żywotność silnika jak mniej się wkręca :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czikita mpntowales juz kolektor z flansza, wsumie ktora flansze kupiles? Kupilem do siebie ta ori zaslepke na kolektor i jest dosc gruba, myslalem ze gdzies 3mm :) a tu zaskoczenie:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nie kupiłem czekam na wypłatę ale będę brał ten droższy na silniku nie ma co oszczędzać :wink: a ty gdzie tą zaślepkę kupiłeś i w jakiej kwocie ASO ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam ta drozsza za 96, super wykowana, zaslepka w aso 15zl mi sie niechcialo jechac to na allegro kupilem 25 z kw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja właśnie będę brał tą samą opcje czyli droższą a aso mam pod nosem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi jeszcze do szczescia potrzebna wieksza turbawka:wink: (zmienie wkrotce na awx), wtryski 216 boscha wzielem od vauxhall95:wink: pozniej wszytskie graty poskladac w calosc i na korekte, swoja droga ile moze mi teraz wypluc na tych nowych 216 + soft ori pompa i turbo afn?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś koło 150 koni A wtryski ile płaciłeś ? jak coś jest u nas turbina AWX podobno nowa za 700 zł :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

216 - 850pln 7tkm przelot, nowe turbo? ale chyba nie po regeneracji? tzn gdzie u was:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponoć 1200 za nie dawał kolega z Nowego Sącza wiec raczej regeneracja ja sam mam AWX na regeneracji i się sprawuje świetnie nie raz mi rury z IC wydmuchało tak ciągnie :grin: załatwię ci numer jutro to się zapytasz o to turbo :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do cześci przy przeszczepie http://a4-klub.pl/1-9-191/b5-afn-czyszczenie-wymiana-kolektora-ssacego-82934/

jest jeszcze uszczelka miedzy kolektorem a flanszą, ale ja sie wycina z papieru do uszczelek:wink:

z tej aukcji jest flansza z oringiem 92 ZAŚLEPKA ZAMIENNIK FLANSZA EGR 1.9 TDI AWX (3941593385) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. to juz nie trzeba chyba rezac uszczelki pod flansze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezła ta zaślepka , tylko czy nie będzie za długa ?? Mierzył ktoś ile powinna mieć ta redukcja od kolektora do węża ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka kupilem czik, pytam bo tam jest tam ten oeing ale czy juz niedawac jeszcze uszczelki, a mam jeszcze niezalozony kolektor z flansza jak zaloze zmierze co i jak..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to mówią stare góro-le lepi wiency niż mnij jak masz dodatkową uszczelkę to załóż :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jest oring to można nie dawać uszczelki , a co do długości to jak będzie za długa to po skróceniu może nie być tego rantu i wąż będzie spadał . Przymierzyłem trochę kolektor AWX i wychodzi że redukcja powinna mieć długość max 6-6.5 cm , czyli po ucięciu tamtej nie będzie tego przetłoczenia .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...