Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jak Zaślepić EGR w 1.9 TDi


CZIKITA

Rekomendowane odpowiedzi

To właśnie o tym mówię że te spawy mogą przetrzeć wąż jeśli się go opaską za mocno ściśnie jednak zgrubienie powinno być na całej róże by wąż nie zleciał a nie tylko w 4 punktach :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To napisz do typa zeby ci uspawal do okola, ja mam u siebie mechanicznie rozszerzone srednice rury przez klin hydrauliczny i tez sie sprawdza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O no mechanicznie to najlepsza opcja ale odpowiednio droższa :kwasny: co do ob-spawania całości to facet pewnie powie że wymyślam i też konkretnie skasuje :kwasny: ja poprostu lubię coś raz zrobić i tam już nie zaglądać :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czym najlepiej wyczyścić kolektor z nagaru ?? Jest go tam sporo i zastanawiam sie czym to wyczyścić , drugie pytanie to z czego najlepiej zrobić tą przystawkę do kolektora AWX , aluminium czy stal ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czym najlepiej wyczyścić kolektor z nagaru ?? Jest go tam sporo i zastanawiam sie czym to wyczyścić , drugie pytanie to z czego najlepiej zrobić tą przystawkę do kolektora AWX , aluminium czy stal ??

Ja to pistolet pod cisnieneim i rozpuszczalnik uniwersalny , ekstrakcyjny na zmianę z kersherem i szczotka ryżowa ale można też maczać w ropie podobno też puszcza :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Palnik i wypalic gada, ja tak swoj wyczyscilem na cacko:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale co zrobił się popiół czy bardziej twarda skorupa i odpadło opowiadaj bo palnik mam pod ręką :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyscilem wszystkim tak jak Ty, a na koniec zapodalem palnik z koncowka do srodka i grzanie ogniem 10min i strupy niezle odpadaly:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O widzisz no to muszę się też swoim zająć w wolnej chwili a redukcje już kupiłeś / ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie, ale chyba ta drozsza wezne, lepiej wykonana, ma oring od spodu, a 16pln roznicy mnie az niezbawi...to cos sie zaoszczedzilo na kolektorze na redukcje pojdzie:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też tak się zastanowiłem i stwierdziłem że chyba lepiej mieć już spokój i kupić droższe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A przy montażu kolektora AWX jaka uszczelkę dokupić ? od AFN czy AWX ? Może ktoś zmierzyć jaka powinna być długa ta redukcja z kolektora AWX do węża , chodzi mi o długość całkowitą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie to spytać tych co na allegro flansze robią oni powiedzą :hi:

---------- Post dopisany at 23:06 ---------- Poprzedni post napisany at 23:04 ----------

uszczelka jest taka sama, kup erlinga:wink:

Założyłeś już Kolektor ? i flansze ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie to spytać tych co na allegro flansze robią oni powiedzą :hi:

---------- Post dopisany at 23:06 ---------- Poprzedni post napisany at 23:04 ----------

uszczelka jest taka sama, kup erlinga:wink:

Założyłeś już Kolektor ? i flansze ?

graty leza w garazu, czekam na jakis wolny czas i odrazu turbo wyczyszcze swoje, albo kupie awx-a lub brd (jak sie trafi w dobrej cenie) i zrobi sie wszystko za jednym zamachem:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja czas mam ale znowu chajsu na program nie mam i zbieram zbieram czekam do 30 może się coś ruszy i wtedy wtryski 216 turbo AWX przelot 2,5 i sprzęgło wzmocnione z jednomasem już na aucie bo padła mi seria :kwasny:

A ty wtryski już masz bo coś w jednym wątku widziałem że chyba brałeś od kogoś :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega wstrzymal sie ze sprzedaza wtryskow, czekam na jakies oferty, moze temat ruszy za jakis czas, a program gdzie zamierzasz zrobic? Polecam ci kolege Grzesia (anderlh) z Rybnika, ceny ma przystepne:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do cześci przy przeszczepie http://a4-klub.pl/1-9-191/b5-afn-czyszczenie-wymiana-kolektora-ssacego-82934/

jest jeszcze uszczelka miedzy kolektorem a flanszą, ale ja sie wycina z papieru do uszczelek:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja program robię w King Soft Stary Sącz bo mam ich praktycznie koło domu a i ceny dla naszego klubu mają bardzo atrakcyjne no i hamownia z podpinaniem ośki pod urządzenia bardziej szczegółowa moim zdaniem niż rolki :hi:Z uszczelką to problem gdzie taki papier idzie dostać /?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze co to za urzadzenie? Dynomet na kolo? To zalecam przedtym znalezc dokladna wage samochodowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...