Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jak Zaślepić EGR w 1.9 TDi


CZIKITA

Rekomendowane odpowiedzi

Sie pomyśli, jakaś gumowa by zdała egzamin? Czy metalową z jakiejś cienkiej blaszki lepiej zrobić? Frimuś, teraz konkretnie- ile za to i kiedy będzie?:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja spróbuję wyciąć z jakiejś takiej dość grubej gumy, zobaczymy jak będzie:wink: Chociaż najpierw to musze zrobić podejście do wyjęcia kolektora, jakiś czas temu jedno już miałem- nieudane:kwasny: w 1Z turbina jest wysoko i trzeba naprawdę się trochę napocić, robił ktoś taki zabieg w 1Z? Może jakieś cenne wskazówki?:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK prezes dawaj co jest nie będę wymyślał :embarrassed:

A uszczelkę na flanszy z czego robicie panowie ?

odrobina silikonu bez kombinacji

---------- Post dopisany at 22:17 ---------- Poprzedni post napisany at 22:12 ----------

jak pisałem 6cio paka -dobrego

pobrany_plik.jpg

Wysyłka po waszej stronie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raz i ostatni napisze do zastosowanai mojej redukcji zastosowałem odrobine czarnego silikonu reinza i finito a nawet do zaslepki jaka kolega kupił ostatnio w aso za 15zl chyba zastosowalem jedynie troche pasty do tlumikow.

Sladu po silikonie i pascie nie ma a wszystko szczelne i suche wiec wydaje mi sie ze za bardzo sie spinacie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ajj, byłeś pierwszy:facepalm: To w paczce mam Ci wysłać?:decayed: Nie wiem czy u siebie w okolicy dostanę coś takiego:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tomasz i reszta jutro w job bede chciał to ogarnac lecz zdaje sobie sprawe ze nie wszytko na raz takze zrobie ze 4sztuki i teraz tak wysyłka moze byc mozliwa w srode lecz nie gwarantuje bo po robocie jeszcze skladam silnik i tak :kwasny: ale bede sie starał.

poprosze o dane do wysylki jutro podam swoje ewentualnie wysle to wam i jak bede znal koszt z wysylka podam i wtedy sie rozliczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie coś mi by pasowało:wink: To jak ogarniesz temat to daj znać ile za to i wtedy się rozliczamy, chyba że będziesz chciał wcześniej, to spoko:wink: Wysyłam dane na pw:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie coś mi by pasowało:wink: To jak ogarniesz temat to daj znać ile za to i wtedy się rozliczamy, chyba że będziesz chciał wcześniej, to spoko:wink: Wysyłam dane na pw:hi:

kasa nie zajac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byle browar chłodny :wink:

---------- Post dopisany 15-04-2014 at 13:49 ---------- Poprzedni post napisany 14-04-2014 at 23:00 ----------

Genialny dzień ... pompa po regeneracji znowu idzie do regeneracji i jak tu krzesać RSa !@# :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu to??

Sluchajta bylem na poczcie i paczka w kartoniku to koszt 10.5zl zwykla i 11.5 priorytet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo kupiłem auto które miała przed moim zakupem regenerowaną pompę niestety ona się nie nadaje na program pod 170 kucy bo nie trzyma konta na obciążeniu i trzeba ją jeszcze raz regenerować tym razem poprawnie :facepalm:

Jak dla mnie to jest mi obojętne czym wyślesz bo to jest z metalu więc i w worku foliowym dojdzie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam małe pudelka i tam je wkladam a bedac na poczcie podałem pani element do wysylki i powiedziala mi taka kwote.

Tak wiec juz wypisuje adres do:

fanthomas18

czikita

novwy

---------- Post dopisany at 18:12 ---------- Poprzedni post napisany at 18:10 ----------

DSC_0264.jpg

DSC_0270.jpg

DSC_0273.jpg

DSC_0275.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...