Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jak Zaślepić EGR w 1.9 TDi


CZIKITA

Rekomendowane odpowiedzi

Kwasowka jest bardzo plastyczna. nie jest zle:decayed:

---------- Post dopisany at 12:16 ---------- Poprzedni post napisany at 12:15 ----------

fanthomas czikita novwy paczka wyslana

a do mnie?:decayed:

Kolego wybacz ale info czy chcesz taka sama redukcje jak reszta dostałem na sam koniec-najpuzniej i nie ogarnałem :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pochwal się korektą prezes

a 2 prezes 200 zł za szybę to dobra cena :hi:

177ps 350Nm :evil: byloby lepiej z niutkiem ale seria sprzeglo:wink:

---------- Post dopisany at 00:39 ---------- Poprzedni post napisany at 00:37 ----------

ja za swoja szybe placilem 419zl z robocizna rok temu, jak mi kamyk z tira spadl z naprzeciwka:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cos sporo za duzo wzgledem momentu mysle ze z 15km mozesz odliczyc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kowi, tez sie zdziwilismy, zrobilismy 3 pomiary i tak wyszlo wykresik bedzie dzisiaj...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaka hamowania taki wynik, ale to nie znaczy ze nie jedzie:wink: tylko na tych gratach co widze w podpisie jak masz 165-170 to wszystko, po prostu paliwka mało:wink: zeby to była 230+10 bądź 216+11 to wynik ok, no ale nie dla 216+10 prawie 180 kunia:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez myslimy nad albo pompe mam 11 alo wtryski 230, zweryfikuje wynik kiedys na innej hamowni z ciekawosci, wazne ze autko znowu odzylo:)

---------- Post dopisany at 08:59 ---------- Poprzedni post napisany at 08:33 ----------

wrzucam wykresik do oceny:wink:

http://a4-klub.pl/wykresy-modyfikacjach-projekty-modyfikowanych-aut-119/gratis-15km-miod-malina-wykresik-oceny-grzesiu-325014/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No prezes jak ja bym miał wynik pod 170 kuca i 380 nm eh to by mi nic więcej do szczęścia nie trzeba było :slina: no może RSa w Sedanie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w sumie pierwszy raz słyszałem tą firmę, mają swoją stronę, widać że asortyment mają spory:whistling:

.:: Glaspo ::. Lider w produkcji szkła zespolonego, hartowanego, giętego, antywłamaniowewgo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Frimuś przesyłka dotarła, piękna robota :oklasky:, co do uszczelnienia wątpię aby wystarczyło zastosowanie tylko VictorReinz +300 stopni raczej potrzeba użyć jakiejś uszczelki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam piękna robota do mnie też dziś dotarła ale uszczelkę trzeba jakąś dać :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...