Skocz do zawartości
IGNOROWANY

JAKIE HID'y W PRZECIWMGIELNE ???


Marynarz____

Rekomendowane odpowiedzi

Siema,

wielu chłopaków wrzuca HID'y w przeciwmgielne, też mi się podoba ten pomysł :naughty: tylko nie wiem jaką firmę wybrać aby wszystko działało jak należy tzn. bez błędów na fisie (mam pełny fis), zakłóceń radia, zakłóceń cb itp. Wiem że palniki muszą być H11 i chyba powinny być z CAN BUS'em. Podrzucajcie nazwy HID'ów lub aukcji allegro gdzie takie sprawdzone HID'y można nabyć :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do czego Ci te HID'y, żeby mieć barwę światła taką jak xenon? Jeśli tak to zobacz jaki efekt osiągnął kolega slo na żarówkach http://i.imgur.com/boqtChu.jpg . Bez błędów, bez rezania, a efekt sam oceń :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie. Więcej problemów z tymi hidami niż sobie wyobrażasz..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie. Więcej problemów z tymi hidami niż sobie wyobrażasz..

A jakie żerówki tam wpakowałes?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wyrezam CLH to też sobie takie zapodam :) Prosto, łatwo, przyjemnie i efektownie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No powiem jestem zaskoczony że żarówki 2szt za 28zł i w tym juz przesyłka :shock3: a tu taki efekt. No na Twoim zdjęciu wygląda to świetnie a jak rzeczywistości? Naprawdę tak biało to świeci? I jak z trwałością tych żarówek? Tzn wiem że ciężko porównywac choćby do H4 bo na przeciwmgielnych nie jeździ się na co dzień ale ile u Ciebie juz siedzą w samochodzie? Ciekaw jestem jak się będa komponoały z ORI xenonem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

świeci bardziej biało niż LEDy. Wg mnie w bixem się bardzo ładnie komponuje, zero żóltego światła. Wg mojej kobity wpada nawet w zieleń ;)

obczaj mój wątek tam jest pare zdjęć. Co do trwałości mam je od ok 3 miesięcy i jest ok. Jak się spalą to kupie nowe :) cena widzicie jaka jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też już mam te żarówki wpakowane, na razie nie mogę się tego białego efektu dopatrzeć, ale może jak ciemniejsze noce przyjdą to będzie lepiej widać :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Informacje o Użytkowniku fosluna Tu macie użytkownika który to sprzedawał ale widze że już nic nie ma. W aukcjach pisało że to wyprzedaż wiec nie wiem czy jeszcze coś będzie miał.

H11 super white - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. może któraś z tych jest podobna..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko o to jakiej firmy są te żarówki bo ze stronki za wiele nie widać,poza tym jest tam kilka rodzai.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...