Skocz do zawartości
IGNOROWANY

problem z elektryką


r.kuderawiec

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Mam problem z elektryką Chodzi o to ze w mojej audi nie chodzi sygnał jak mam wł światła po otwarciu drzwi powinno piszczeć a nie piszczy i bardzo mi to utrudnia życie bo czesto zostawiam auto na światłach I też nie piszczy przy wł sie rezerwy dodam ze rezerwa mi coś zle wskazuje bo zeby rezerwa mi zgasła to musze mieć w baku ponad 15 litrów dopiero zgaśnie Odkąd mam ten samochód tak jest myślałem z początku ze tego sygnału nie ma bo auto 95 rocznik to myślałem ze moja audi tego bajeru nie dostała No ale moja Kuzynka ma taką samą ten sam rok tylko inny kolor i u niej to działa a u mnie nie Wie ktoś co to może być

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wiesz jak to moze wygląda ?

---------- Post dopisany at 21:04 ---------- Poprzedni post napisany at 20:59 ----------

A może to wina licznika ? bo mam walnięty licznik ogólnie Bo ten cały piskacz co piszczy oddaje głos z licznika czy się myle ????

---------- Post dopisany at 21:19 ---------- Poprzedni post napisany at 21:04 ----------

Ale jeżeli był by walniety mikrowł to by mi sie nie zapalałło swiatełko w dachu a światełko z drzwiami pracuje normalnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszczek-gong padniety w liczniku wiec do wymiany, czesto wystepujaca usterka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz tu jak sie do tego zabrać http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-131/all-b5-sygnal-brzeczyk-wlaczonych-swiatel-2566/

Ps mogleś wspomnieć ze licznik ci nie dziala diagnoza odrazu by poszla na licznik ;)

jak w temacie mozna uzyć brzeczka/buzera od audi a6 np takiego GŁOSNICZEK BUZER JAEGER AUDI TT A3 A4 F-VA (3163563642) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

filozofi nie ma z wymianą ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do rezerwy to skoro kuzynka ma takie samo auto to nic nie stoi na przeszkodzie abyś podpial sobie jej licznik i wtedy zobaczysz czy na jej liczniku rezerwa działa prawidłowo , zrób to zanim zaczniesz wymieniać buzer bo się okaże ze na jej liczniku rezerwa działa prawidłowo to wtedy licznik będzie cały do wymiany , o immo się nie martw wtedy, masz je poza licznikiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...