Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Obnizenie a4 b6


artur98

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wyglada to najlepiej :/ wizualnie, moze inny profil opon pomoglby. A moze zle sprezynki dobrane w stosunku do silnika?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja nie wiem mam sedana 1.8t avj ori alusy audi 17stki + oponki conti 235/45/17 i ori zawiecha na czerwonych amorach i sprezynach w kodzie 1BE i wyglada o wiele lepiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego artur98 moim zdaniem auto lezy ok:) Podoba Mi sie dlatego powiedz ile dales za sprezyny i jakie to sa i gdzie mozna dostac??? Martwi Mnie tylko to czy podejda do moich 'amortyzatorow Bilstein Sport B6' orientujesz sie cos??? jezelki wstawie niebedzie za nisko???? ktos cos podpowie?? a taa audiczka twoja fajnei wyglada nie jest obnizana po sam asfalt:) jest git

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiedz jaki kosz jest tych amorków i sprężyn. Ja mam kombi czy to będzie jakaś różnica ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobrze wygląda na tych H&R, te eibachy naprawde słabo, ja bedę próbował maksymalnie jak się da na sprężynie, puki co bronie się przed gwintem. Teraz mam avanta na 1BE i jest mi za wysoko, jeśli wiecie jak idzie ogarnąć to jeszcze niżej niż H&R ale bez gwintu to będę wdzieczny

---------- Post dopisany at 01:22 ---------- Poprzedni post napisany at 01:21 ----------

:naughty::naughty:

---------- Post dopisany at 01:31 ---------- Poprzedni post napisany at 01:23 ----------

choć ten avant od kolegi Przemots na poprzedniej stronie b.podoba mi się siadło ładnie, jeśli ktoś reflektuje i jest mu za nisko mogę się zamienić z ori.,sprężyn 1BE na H&R...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie chcesz mocnej gleby to ładuj sprężyny eibacha. Trochę większe obniżenie będzie na h&r.

Z obu powinieneś być zadowolony. Ja do siebie wkładam sprężyny h&r, miałem okazje jeździć u kolegi na takich i powiem szczeże ze w porównaniu do 1bv nie czuć jakiejś różnicy na niekorzyść. Wiadomo troszkę sztywniej jest ale wybieranie nierówności jest na wysokim poziomie.

1be jak juz

oj myster :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...