Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dziwne objawy


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

Pany takie pytanie. Dzisiaj odpaliłem samochód wycofałem a jak chciałem do przodu jechać to tak jakby się dusił samochód dopiero po przegazowaniu go do 6 tys obrotów z 2-3 razy dopiero jechał normalnie co to może być? dodam że to nie jest 1 raz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobacz VAG, świece, przewody, filtry, przepływka, sonda, przepustnica jest tego dużo ciężko orzec :)Popatrz co Vag pokaże może samochód powie co mu jest :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobacz VAG, świece, przewody, filtry, przepływka, sonda, przepustnica jest tego dużo ciężko orzec :)Popatrz co Vag pokaże może samochód powie co mu jest :)

świece były wymieniane przepustnica czyszczona filtry wymieniane ale to się nie dzieje za każdym razem po odpaleniu... Raz na miesiąc jest takie coś. Przegazuje 2-3 razy i jest ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam że będzie ciężko coś orzec, a VAG coś mówi, a może coś z czujnikiem temperatury :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może instalacja LPG coś miesza?

ale to nie wina LPG. Przed LPG tak samo było

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może przepustnica się kończy :) albo źle adaptacja była zrobiona :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może przepustnica się kończy :) albo źle adaptacja była zrobiona :)

przepustnica była czyszczona.. i jest dobrze zaadaptowana

---------- Post dopisany at 18:11 ---------- Poprzedni post napisany at 18:11 ----------

sprawdź wężyki odmy i samą odmę. Może się przytykać.

odma była wymieniana przy rozrządzie ale sprawdzę... ale to nie są częste objawy że tak powiem....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie dzieje się to często to ja bym się nie przejmował, możliwe że to jest od paliwa jakieś trefne się trafi i tyle :) Albo wilgotność jest duża i też może mieć takie coś. Jak VAG nic nie mówi, i nie ma żadnych problemów: typu z odpalaniem, z mocą, nie ubywa żadnych płynów, spalanie w normie to nie przejmuj się :) Tak myślę a jak coś zaczyna się kończyć to po pewnym czasie samo wyjdzie tylko aby nie w jakiejś dalekiej trasie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie dzieje się to często to ja bym się nie przejmował, możliwe że to jest od paliwa jakieś trefne się trafi i tyle :) Albo wilgotność jest duża i też może mieć takie coś. Jak VAG nic nie mówi, i nie ma żadnych problemów: typu z odpalaniem, z mocą, nie ubywa żadnych płynów, spalanie w normie to nie przejmuj się :) Tak myślę a jak coś zaczyna się kończyć to po pewnym czasie samo wyjdzie tylko aby nie w jakiejś dalekiej trasie :)

albo dolać preparatu do czyszczenia wtrysków :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja osobiście nie jestem za tymi preparatami :) lepiej jak już coś to oddać wtryski do czyszczenia :] Będzie już efekt na lata :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja osobiście nie jestem za tymi preparatami :) lepiej jak już coś to oddać wtryski do czyszczenia :] Będzie już efekt na lata :)

albo i tak :wink:tylko pytanie jaki to koszt :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tanio nie jest ale ja uważam że jak już coś robić to żeby to pochodziło trochę, a tak to wlejesz środek może i na początku się poprawi ale nie na długo a jak wyczyścisz raz a porządnie to zrobisz jakiś 200 000km :) A o koszty to być musiał się spytać w jakiejś firmie która się tym zajmuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...