Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B8 CAHA] Czarna "LALUNIA"

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
Naprawdę duzo zmian widze :wink: tak na szybko

- Radio CONCERT (chrom , piano)

- Klimatronik (chrom,piano, biały cyferki na wyswietlaczu :kox:)

- Panel MMI od RS5 (chrom,piano) - w planach pewnie 3G :naughty:

- manetki (piano)

Jeśli już to 3G+:wink:

Opublikowano
  • Autor
no stary musze przyznać powaliłeś mnie nakładem roboty o kasie nie wspominając

przepięknie wygląda - gdzie Ty tyle części dorwałeś to ja nie wiem - Ty chyba z 20 tyś w te auto wpakowałeś - a coś czego Ci zazdroszczę najbardziej to fotele :slina:

autko masz tak odświeżone że jeszcze najbliższe 5 lat będzie świeże na drodze

jak dla mnie to wywalić te dziwne progi - felga 20 - i zawias w dół

---------- Post dopisany at 10:05 ---------- Poprzedni post napisany at 10:04 ----------

Ps. masz dojście do takich gratów czy po prostu skupowałes z allegro co się pokazało ?

za foteliki pewnie konkretnie wywaliłeś siana co :naughty:

---------- Post dopisany at 10:07 ---------- Poprzedni post napisany at 10:05 ----------

A tak ogólnie to nie wiem o co chodzi - ale czasami jak patrzę na polifta to niekiedy mam wrażenie że pierwsza odsłona B8 była ładniejsza - coś mi w tych liniach polifta nie pasuje

Progi też będą od esy, a felga i zawias - chyba nie:kwasny:stary już jestem i trochę komfortu potrzebuję:grin: graty kupowałem z reguły na allegro, stołki też, tanie nie były, dałem 7,4 koła, ale swoje (całe czarne)sprzedałem za 7 :wink:

---------- Post dopisany at 10:47 ---------- Poprzedni post napisany at 10:43 ----------

3G+ to dośc drogi MOD :kwasny: wszystko zalezy za ile kupisz graty

Wiem Grześ, że drogi:kwasny: ten zestawik mi się podoba, ale cena powala:facepalm:zestaw AUDI MULTIMEDIA MMI 3G+ / 3Gplus / AUDI (3176506747) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Opublikowano

A tak ogólnie to nie wiem o co chodzi - ale czasami jak patrzę na polifta to niekiedy mam wrażenie że pierwsza odsłona B8 była ładniejsza - coś mi w tych liniach polifta nie pasuje

tak szczerze Ci powiem, że mam to samo. zarówno w A4 jak i w A5 Coupe.. dlatego ja raczej A5tki nie zmienię na polifta :kwasny: chociaż poliftowe A5 Sportback bardziej mi się podoba niż przedliftowe :decayed:

Polift zdecydowanie coś stracił.

Opublikowano
  • Autor

Dzięki Panowie:hi: za opinie i sugestie dotyczące mojej laluni:wink:proszę o więcej:naughty:

Opublikowano
Coś pewnie się jeszcze wyrezam:grin:na pewno asystent zmiany pasa, daszek S-line na klapę tylną i może 3G+?:naughty:

Daszek S LINE samego nie znajdziesz :wink: szukaj w klapach ,czasem mozna wyrwać za 200 PLN jak ja :decayed:

Do asystenta mam wiazke i chyba sterownik jeden :decayed:

Opublikowano
  • Autor
Coś pewnie się jeszcze wyrezam:grin:na pewno asystent zmiany pasa, daszek S-line na klapę tylną i może 3G+?:naughty:

Daszek S LINE samego nie znajdziesz :wink: szukaj w klapach ,czasem mozna wyrwać za 200 PLN jak ja :decayed:

Do asystenta mam wiazke i chyba sterownik jeden :decayed:

A jaki numerek ma sterownik i ile byś wołał ?:kox:

Opublikowano
  • Autor
Jak zdejma mi gips to zobacze :decayed:

oki:wink:

Opublikowano
  • Autor
No dobra :decayed: 8K0907568B

a ile wołasz :naughty: i czemu tak drogo :decayed::wink:

Opublikowano
  • Autor
Z wiazka 250 PLN :wink:

A jak dorzucę drugi 8K0907566B z innego auta to nie będzie problemu ?

Opublikowano
  • Autor
Bedzie OK :wink: sterowniki nie mają OCHRONY

ok to biorę:wink:

Opublikowano

Czy te sterowniki wchodzą na sterowniki drzwi, czy łączą się bezpośrednio z Gateway?

Opublikowano

Cany ida do GATEWAY :wink:

Jesli chodzi o przewody do lampek to mocowane sa na sterownikach drzwi .

Instalacja prosta ale kupe plastyków trzeba rozbierać :kwasny:

Opublikowano

Bogdan, widziałem gdzieś bledy BO z otworem na LA za 10zł szt :wink:

jak byś je gdzieś kupił to mogę wtedy wyrwać te Twoje bez przycisku :naughty:

Opublikowano
  • Autor
Bogdan, widziałem gdzieś bledy BO z otworem na LA za 10zł szt :wink:

jak byś je gdzieś kupił to mogę wtedy wyrwać te Twoje bez przycisku :naughty:

Wiem, ja też widziałem:wink:ale będę miał tylko jedną, przycisk jest tylko z lewej strony:decayed:jak Cię urządza to jest Twoja:naughty:

---------- Post dopisany at 19:42 ---------- Poprzedni post napisany at 19:38 ----------

Cany ida do GATEWAY :wink:

Jesli chodzi o przewody do lampek to mocowane sa na sterownikach drzwi .

Instalacja prosta ale kupe plastyków trzeba rozbierać :kwasny:

Faktycznie, plastików od cholery , ale da się, schematy przeglądałem, na pierwszy rzut oka prosta sprawa:wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.