Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B8 CAHA] Czarna "LALUNIA"

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

biorę, drugi gdzieś sobie skompletuję. brakuje mi wysokich tonów z przodu :wink:

Opublikowano
  • Autor

Jarek, ale ja Twojej audiczki jeszcze nigdzie nie widziałem :wink: czyżbym przeoczył :kox:

Opublikowano

W porównaniu z twoją to golas... Ja nawet umyć do zdjęć dobrze nie potrafię!

iPad Tapatalk HD

Opublikowano
  • Autor
W porównaniu z twoją to golas... Ja nawet umyć do zdjęć dobrze nie potrafię!

iPad Tapatalk HD

Jarek, nie przesadzaj :wink: naprawdę z wielką przyjemnością bym obejrzał Twoje autko (myślę, że nie tylko ja):naughty: do roboty kolego !!!:decayed:

Opublikowano

No panie autko piękne :slina::slina::slina: graty : Oklasky:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Kolejny modzik zaliczony, asystent zmiany pasa:wink:, szkoda, że jeszcze nie do końca jest efekt:kwasny:

Czwartek,23,Maj,2013,19:10:18:18770

Wersja VCDS: AKP 11.11.5

Wersja danych: 20130202

--------------------------------------------------------------------------------

--------------------------------------------------------------------------------

Adres 3C: Zmiana pas.ruchu Plik etykiet: Przekier.nieudane!

Oznaczenie elementu: 8K0 907 566 B HW: 4L0 907 566 B

Komponent i/lub wersja: J0769_SWA_MasterH01 0040

Kodowanie: 0000101

Kod serwisu: WSC 06745 128 28888

Dodatkowe informacje: 8K0907568B J0770_SWA_Slave_H01 0050

Dodatkowe informacje: Geraet 28888

VCID: 3668C145510E2FA8CB0

2 - ilość znalezionych błędów. Oto one:

00447 - Ograniczenie działania na skutek za wysokiego napięcia

001 - Górna wartość skrajna przekroczona

Ramka zamrożona:

Stan błędu: 01100001

Priorytet błędu: 6

Częstość błędu: 1

Wew.licznik błędów: 87

Przebieg: 136336 km

Wskaźnik czasu: 0

Data: 2013.05.23

Czas: 19:07:35

00532 - napięcie zasilania

001 - Górna wartość skrajna przekroczona

Ramka zamrożona:

Stan błędu: 01100001

Priorytet błędu: 6

Częstość błędu: 1

Wew.licznik błędów: 87

Przebieg: 136336 km

Wskaźnik czasu: 0

Data: 2013.05.23

Czas: 19:08:10

Opublikowano

Objawy tak jak by 3C dostawał złe info w kodowaniu lub adaptacjach.

Może inne kanały w sterowniku trzeba sprawdzić :eusathink:

Robiłeś już adaptację z tablicą pomiarową czy na razie czekasz na poprawne działanie systemu?

Opublikowano

Bardzo ładne Audi :kox:

Opublikowano
  • Autor

Chciałem zrobić sobie kolejny mały modzik a tu zonk:kwasny:

335cc0f30f4661d4m.jpg

niestety muszę dokupić poliftowy stelaż....buuu:facepalm:

Opublikowano

nie wspawasz nowego z drutu? :grin:

stelaż czyli pionowy na około MMI czy poziomy na około zegarów, a tak na poważnie różni się dużo i nie jest na stałe zespolony z deską?:facepalm:

Opublikowano
  • Autor
nie wspawasz nowego z drutu? :grin:

stelaż czyli pionowy na około MMI czy poziomy na około zegarów, a tak na poważnie różni się dużo i nie jest na stałe zespolony z deską?:facepalm:

Chciałbyś, żebym spaskudził swoje piękne auto spawaniem:mysli:

Inne mocowania są tej listwy ozdobnej (przedliftowa ma spinki pionowe a poliftowa poziome), poza tym wszystko to samo, tak mi się przynajmniej wydaje :kwasny: zespolony na stałe z deską na pewno nie jest, już kupiłem, całe 50 pln + przesyłka:wink:tylko muszę czekać aż dowiozą:kox:

---------- Post dopisany 04-06-2013 at 10:08 ---------- Poprzedni post napisany 01-06-2013 at 00:59 ----------

Objawy tak jak by 3C dostawał złe info w kodowaniu lub adaptacjach.

Może inne kanały w sterowniku trzeba sprawdzić :eusathink:

Robiłeś już adaptację z tablicą pomiarową czy na razie czekasz na poprawne działanie systemu?

Asystent zmiany pasa ruszył po wymianie sterownika Master:banan:

Opublikowano
  • Autor
Działa system jako tako :wink: ? robisz kalibracje ?

No właśnie na razie jako tako, kalibrację będę robił, ale dopiero po kamerze i aktywnym tempomacie:decayed:za jednym zamachem:wink:dzisiaj montują mi 3Gplus, zobaczymy jak to wszystko będzie hulać:kox:

Opublikowano
  • Autor
3G+ :slina:

Noo, :banan:

Opublikowano

Gdzie robisz ? Na Jasieniu ?

Opublikowano
  • Autor
Gdzie robisz ? Na Jasieniu ?

Nie, w Bydgoszczy Euro Car Audio

Opublikowano

Bogdan, dowiadywałem się. jeden znajomy tam coś robił parę lat temu i był zadowolony

Opublikowano
  • Autor
Bogdan, dowiadywałem się. jeden znajomy tam coś robił parę lat temu i był zadowolony

Dzięki Jędrek, właśnie działają chłopaki, już składają powoli, jeszcze na komponent i powinno być OK :kox: jak zaobserwowałem,sprytni są i nie ma dla nich zbytnio problemów:wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.