Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B8 CAHA] Czarna "LALUNIA"

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
mogłeś mówić Bogdan, że jesteś to bym podjechał :decayed:

Faktycznie, dałem ciała na całej lini:thumbdown:Jędrek, nic straconego, będę jeszcze raz jechał, może w przyszłym tygodniu, mają mi ogarnąć bixa i neon z przodu, czekam tylko na info kiedy gość będzie miał MCE 09 poliftowy:wink: Kuźwa miałem nawet czas bo kimałem w Bydgoszczy:facepalm:

---------- Post dopisany at 19:56 ---------- Poprzedni post napisany at 19:55 ----------

Panowie, a może umówimy się w trójkę, lub czwórkę na zakładanie nagrzewnicy, ja mam duża chatę, Bogdan komplet kluczy, a Grzesio lutownicę. Jeszcze Cuber może by się załapał ;)

Przy okazji grill i rozmowy do białego rana przy VCDSie ;)

iPad Tapatalk HD

Ja jestem jak najbardziej za:kox:tylko terminy trzeba ustalić:eusathink:

odezwij się jak będziesz, ogarniemy jakiś spot albo sam podjadę :hi: ja też pracuję na Fordońskiej, co prawda "trochę" dalej, ale 10 minut i jestem w Euro Car Audio :wink:

Opublikowano
  • Autor
mogłeś mówić Bogdan, że jesteś to bym podjechał :decayed:

Faktycznie, dałem ciała na całej lini:thumbdown:Jędrek, nic straconego, będę jeszcze raz jechał, może w przyszłym tygodniu, mają mi ogarnąć bixa i neon z przodu, czekam tylko na info kiedy gość będzie miał MCE 09 poliftowy:wink: Kuźwa miałem nawet czas bo kimałem w Bydgoszczy:facepalm:

---------- Post dopisany at 19:56 ---------- Poprzedni post napisany at 19:55 ----------

Panowie, a może umówimy się w trójkę, lub czwórkę na zakładanie nagrzewnicy, ja mam duża chatę, Bogdan komplet kluczy, a Grzesio lutownicę. Jeszcze Cuber może by się załapał ;)

Przy okazji grill i rozmowy do białego rana przy VCDSie ;)

iPad Tapatalk HD

Ja jestem jak najbardziej za:kox:tylko terminy trzeba ustalić:eusathink:

odezwij się jak będziesz, ogarniemy jakiś spot albo sam podjadę :hi: ja też pracuję na Fordońskiej, co prawda "trochę" dalej, ale 10 minut i jestem w Euro Car Audio :wink:

Jędrek, na pewno się odezwę:hi:, a tak ogólnie to chłopaki :thumbup1: wiedzą co robią:wink:

---------- Post dopisany 06-06-2013 at 19:09 ---------- Poprzedni post napisany 05-06-2013 at 22:53 ----------

3G+ na pokładzie :banan:

Opublikowano
  • Autor
:oklasky:

Jak Grzegorz, śmigamy do Jarka ?:wink:

Opublikowano

A foty ?? :decayed:

Opublikowano

Nie no lecisz jak szalony:kox::kox:

Opublikowano
  • Autor
A foty ?? :decayed:

Spoko, foty też będą, trochę czasu potrzebuję

Opublikowano

Klasa, klasa, klasa:slina:

Opublikowano
  • Autor
Nie no lecisz jak szalony:kox::kox:

Eeee tam:kox:trochę trzeba zbastować:decayed:jeszcze tylko tempomat aktywny, klima na 3 strefy i na chwilę spokój:wink:

Opublikowano
Nie no lecisz jak szalony:kox::kox:

Eeee tam:kox:trochę trzeba zbastować:decayed:jeszcze tylko tempomat aktywny, klima na 3 strefy i na chwilę spokój:wink:

I B9 w 2014 i od nowa "Polska Ludowa" :/

iPad Tapatalk HD

Opublikowano

Czekam na foty :patrzy:

Opublikowano
  • Autor
Czekam na foty :patrzy:

Będą, będą, tylko trochę czasu muszę wygospodarować :wink:

Opublikowano

piekna :) :) nic tylko pozazdroscic

Opublikowano
  • Autor

Kilka fotek z działania MMI 3G+:kox:, co prawda kiepskie, z telefonu ale zawsze, będę miał chwilkę to zrobię lepsze :wink:

d6d866fadf0dbe52m.jpg

4162406fa7b72f92m.jpg

0931b0f07ba9b9acm.jpg

b805744805cdae77m.jpg

60f04b6d05e5d358m.jpg

2b329eb5305043aam.jpg

99e3a7ec954dd6b8m.jpg

bed2622355eeddabm.jpg

Opublikowano
:slina:
Opublikowano

jak mogę sprawdzić jaką wersję MMi mam w swoim aucie?

mam 3G z twardym dyskiem ale menue oraz wygląd inny jak u ciebie...

Opublikowano
  • Autor
jak mogę sprawdzić jaką wersję MMi mam w swoim aucie?

mam 3G z twardym dyskiem ale menue oraz wygląd inny jak u ciebie...

Artur, bo ja mam 3G plus a Ty 3G:wink:

Opublikowano

Plus robi duża różnice a zwłaszcza z Bangiem

iPad Tapatalk HD

Opublikowano
  • Autor
Chcesz zebym nie zasnął :grin:

Też nie mogłem zsnąć:kox: kurcze, tylko z tempomatu aktywnego chyba nici, sterownik silnika nie przyjmuje kodowania :thumbdown:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.