Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B8 CAHA] Czarna "LALUNIA"


proximpuh

Rekomendowane odpowiedzi

Jak Bogdan znajdzie trochę czasu i się do mnie wybierze to pewnie czarne rączki :). A przydało by się aby dokończył pamięci foteli :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie :decayed: trochę czasu potrzebuję, rączki w czarnym piano czekają u Janusza a pamięć :kwasny: brakuje jeszcze modułu i ..... czasu. No i bardzo mocno zastanawiam się nad servotronicem, ew. elektryczna z polifta :wink:, może jeszcze wydech S4 wskoczy......:naughty:.

A u Ciebie Grześ coś nowego będzie ???:wink: o ile w Twojej coś jeszcze można dorezać :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie :decayed: trochę czasu potrzebuję, rączki w czarnym piano czekają u Janusza a pamięć :kwasny: brakuje jeszcze modułu i ..... czasu. No i bardzo mocno zastanawiam się nad servotronicem, ew. elektryczna z polifta :wink:, może jeszcze wydech S4 wskoczy......:naughty:.

A u Ciebie Grześ coś nowego będzie ???:wink: o ile w Twojej coś jeszcze można dorezać :grin:

No ja się dziwię ze tam tego wydechu jeszcze nie ma, chyba że ciężko dostać z polifta ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie :decayed: trochę czasu potrzebuję, rączki w czarnym piano czekają u Janusza a pamięć :kwasny: brakuje jeszcze modułu i ..... czasu. No i bardzo mocno zastanawiam się nad servotronicem, ew. elektryczna z polifta :wink:, może jeszcze wydech S4 wskoczy......:naughty:.

A u Ciebie Grześ coś nowego będzie ???:wink: o ile w Twojej coś jeszcze można dorezać :grin:

No ja się dziwię ze tam tego wydechu jeszcze nie ma, chyba że ciężko dostać z polifta ...

Wydech nie musi być z polifta, ale to i tak minimum 700 PLN, no i problem z wysyłką :facepalm: poza tym jeszcze dyfuzor z polifta, kolejne 700 PLN :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O to ciekawe, myślałem że jest inny, a dyfuzor to inna sprawa.

U mnie Bogdan leży akurat wydech od S4 i się waham załozyć, nie załozyć ... :) Trochę rzeźbienia jest bo ma dwie rurki od przodu a na środku dodatkowy tłumik i już nie jest tak łatwo jak z podwójnym od 3.0.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O to ciekawe, myślałem że jest inny, a dyfuzor to inna sprawa.

U mnie Bogdan leży akurat wydech od S4 i się waham załozyć, nie załozyć ... :) Trochę rzeźbienia jest bo ma dwie rurki od przodu a na środku dodatkowy tłumik i już nie jest tak łatwo jak z podwójnym od 3.0.

Janusz, jak nie będziesz zakładał to daj znać, chętnie wezmę, od Ciebie do Pruszcza to już jakoś się da przetransportować:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj, mam pytanko, jesli kupie panel klimatronika 3 strefowego i wloze do zwyklego, jak to bedzie dzialac? Kostki sa te same ? Funkcje beda chodzic?

Wysłane z mojego GT-N8000 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj, mam pytanko, jesli kupie panel klimatronika 3 strefowego i wloze do zwyklego, jak to bedzie dzialac? Kostki sa te same ? Funkcje beda chodzic?

Wysłane z mojego GT-N8000 przy użyciu Tapatalka

Cześć Łukasz, będą działać, będzie sporo błedów w klimartoniku, brak czujników itp, oczywiście strefy też nie będą działać, ale wszystko pracuje normalnie. Mówimy o klimatroniku przed liftowym, polift niestety nie pracuje prawidłowo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

---------- Post dopisany 07-06-2014 at 17:21 ---------- Poprzedni post napisany 05-05-2014 at 09:05 ----------

Trzy dni temu wskoczył nowy modzik, dyfuzor i wydech od S4:wink:

afbce75b111148adm.jpg

c873d649007fe816m.jpg

Sorki za jakość, ale robione wątpliwej jakości aparatem w telefonie:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:Dzięki za pochlebne opinie, Panowie :kox:

---------- Post dopisany at 22:21 ---------- Poprzedni post napisany at 22:19 ----------

rasowa oraz zacna dupka :decayed:

Twojej też niczego nie brakuje :kox: a w niedługim czasie......no, no :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyżby miał wpaść jakiś wydech z głośnikiem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyżby miał wpaść jakiś wydech z głośnikiem :P

Myślałem nad tym :naughty: ale dostępność gratów prawie żadna (najlepiej z SQ5) a jak już coś jest to ceny cosmos :kwasny: w ASO jedna strona ponad 2 koła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i siadło wszytsko jak trzeba wygląda teraz, z każdej strony S4 :). Jeszcze tylko muszę na żywo oblukać bo efektu zdjęcia w pełni pewnie nie oddają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...