Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B8 CAHA] Czarna "LALUNIA"

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ten wydech od S4 robi jednak mega robote:wink: gratki Bogdan. Masz może jeszcze Twój poprzedni zderzak ten bo może bym go łyknął jakbyś miał na sprzedaż:naughty:

Opublikowano
  • Autor
Ten wydech od S4 robi jednak mega robote:wink: gratki Bogdan. Masz może jeszcze Twój poprzedni zderzak ten bo może bym go łyknął jakbyś miał na sprzedaż:naughty:

Dzięki :hi:. Całego zderzaka nie mam, wymieniałem tylko dyfuzor i wydech :wink:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor
Dobrze porezana B8 :naughty: teraz tylko serducha 3.0TFI brakuje :decayed:

He, he, tego już nie będę rezał :facepalm:

---------- Post dopisany 27-06-2014 at 00:21 ---------- Poprzedni post napisany 24-06-2014 at 00:46 ----------

Ostatnio trochę się "pobawiłem" i wyszedł taki mały modzik z lampami przednimi, górny pasek neon poszedł pod kierunkowskaz :naughty:

72fbb701a36ccee0m.jpg

f77e1727af4ca1b3m.jpg

a2416d7a016064e1m.jpg

df4d03cf1254e60dm.jpg

b3f2d2a2cf11eee3m.jpg

Sorki za jakość, telefon, jakoś nie mam czasu :grin: na lepsze fotki

Opublikowano

No to jednak się udało, a jak z LED, jak w końcu wyrezałeś ten pomarańczowy ? Filtry i ori LED czy siadły z sygnalizatora, czy jeszcze inny patent ??

---------- Post dopisany at 00:57 ---------- Poprzedni post napisany at 00:56 ----------

A magiczna torba z narzędziami obok leży, hehe swojego czasu i u mnie manipulowały przy rezanku :)

Opublikowano
  • Autor

Poszły ori diody z filtrem z :grin::grin::grin: później Ci powiem :kox:, a magiczna torba zawsze w Laluni :thumbup1:

Opublikowano

wygląda bardzo fajnie

Opublikowano

Powiem Ci kolego że spoko to wygląda :)

Opublikowano
  • Autor

Dzięki za opinie :hi:w wolnej chwili zrobię jeszcze filmik :wink:

Opublikowano

Bardzo fajnie wyszło dla laika z daleka będzie wyglądać jak A6 C7:kox:

Opublikowano
  • Autor

Trochę podobne, tylko brak załamania na dole :naughty:

Opublikowano
Dzięki za opinie :hi:w wolnej chwili zrobię jeszcze filmik :wink:

Nie spamuj tu tylko krec ten film :naughty:

Opublikowano
  • Autor
:decayed:
Opublikowano

Jednak ori plus filter :) cieżko dobrać właściwe led cre w tym kolorze. Super wyglądają teraz te lampki ;)

Opublikowano
  • Autor

Led w tym kolorze też znalazłem (wielkie dzięki dla Janusza "mumen") i próba była, ale były ciut słabsze od ori z filtrem i problem z dobrym zamocowaniem:wink:

  • 1 rok później...
Opublikowano

Bogdan co tam nic nie rezasz, cicho w Twoim temacie, pokazał byś coś nowego ...

Opublikowano

To to auto jeszcze istnieje:P ?

Opublikowano

No właśnie istnieje z wydechem od SQ5 a nic tu nie napisano, żadnego filmu ... a by się posłuchało bo ryczy bardzo zacnie:)

Opublikowano

Filmik z kierunkami miał być...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.