Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B8 CAHA] Czarna "LALUNIA"

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ile czasu im dałeś na uszycie MMI?

Opublikowano

Kurcze kolejne MMI na pokładzie :grin:

Opublikowano
Kurcze kolejne MMI na pokładzie :grin:

MMI 3G PLUS :jerk:

Opublikowano
  • Autor

Prrrawie wszystko poszło OK, niestety nie wyrobili się do 18 i ASO w Bydgoszczy już zamknięte, pojechaliśmy do Torunia, tu do 20, niestety nie ogarnęli komponentu, za trudne tyle na raz, noc w hotelu i jutro z rana do ASO w Bydgoszczy, już umówione:wink: mam nadzieję, że będzie ok. 3G+ śmiga, co prawda w ograniczonym zakresie (komponent), ale śmiga:naughty:

---------- Post dopisany at 23:24 ---------- Poprzedni post napisany at 23:23 ----------

Wiazki miałes ?

Nie dawałem swoich, mieli wszystko

---------- Post dopisany at 23:27 ---------- Poprzedni post napisany at 23:24 ----------

ile czasu im dałeś na uszycie MMI?

Chyba za dużo, kuźwa nie wyrobili się:facepalm: ale doszła jeszcze kamera i trochę się przeciągnęło, nie mogli uruchomić, po sprawdzeniu wiązek okazało się, ze światłowód ze wzmacniacza do jednostki był odwrotnie podłaczony:grin:później już wszystko zagrało:naughty:

Opublikowano

Trochę kocha z tym aso :) tak juz był byś w domu!

Daj znać jak będzie z nowym wzmacniaczem B&O

Mam nadzieje że jutro ogarną temat.

Hahaha... A jak Tobie podłączyli światłowód odwrotnie to muza leciała wspak?

iPad Tapatalk HD

Opublikowano
  • Autor
Trochę kocha z tym aso :) tak juz był byś w domu!

Daj znać jak będzie z nowym wzmacniaczem B&O

Mam nadzieje że jutro ogarną temat.

Hahaha... A jak Tobie podłączyli światłowód odwrotnie to muza leciała wspak?

iPad Tapatalk HD

Nie zdążyłem z nim pogadać na temat wzmaka, jak przyjechaliśmy z pracownikiem z Torunia, już właściciela nie bylo:kwasny:he, he, muza wspak, dobre:polew: podłączyli światłowód tam gdzie powinno być wyjście, było wejście i jednostka nie chciała ruszyć:wink:dam znać jak już będzie OK, jeśli bedzie:eusathink:
Opublikowano

Tylko kształt wejść może być różny bo światłowód jako nośnik danych nie jest kierunkowy, przekazuje w obie strony to samo info ;)

iPad Tapatalk HD

Opublikowano
  • Autor
Tylko kształt wejść może być różny bo światłowód jako nośnik danych nie jest kierunkowy, przekazuje w obie strony to samo info ;)

iPad Tapatalk HD

Tak, masz Jarku rację, tylko wyjście ze wzmacniacza było podłączone do wyjścia z jednostki, a powinno być do wejścia jednostki, po zmianie ruszyło:wink: a to najważniejsze

Opublikowano

We wtyczce 2 PIN swiatłowodowej jest wejscie i wyscie inaczej niz CAN .

B&O masz wzmaka pod MOST ?

Opublikowano
  • Autor
We wtyczce 2 PIN swiatłowodowej jest wejscie i wyscie inaczej niz CAN .

B&O masz wzmaka pod MOST ?

Tak, wzmaka też mi wymienili

Opublikowano
  • Autor

Czekaj Grześ, jakie dodatkowe głośniki ? :eusathink:

Opublikowano
  • Autor
Pod Banga :wink: z tylu w slupkach

Z tyłu w słupkach to ja już miałem:decayed: Bang siedział u mnie fabrycznie:wink:

Opublikowano

Panowie, a może umówimy się w trójkę, lub czwórkę na zakładanie nagrzewnicy, ja mam duża chatę, Bogdan komplet kluczy, a Grzesio lutownicę. Jeszcze Cuber może by się załapał ;)

Przy okazji grill i rozmowy do białego rana przy VCDSie ;)

iPad Tapatalk HD

Opublikowano

mogłeś mówić Bogdan, że jesteś to bym podjechał :decayed:

Opublikowano
Pod Banga :wink: z tylu w slupkach

Z tyłu w słupkach to ja już miałem:decayed: Bang siedział u mnie fabrycznie:wink:

Ano tak :facepalm::kox:

Opublikowano

poszło do was PW :naughty:

Opublikowano
  • Autor
mogłeś mówić Bogdan, że jesteś to bym podjechał :decayed:

Faktycznie, dałem ciała na całej lini:thumbdown:Jędrek, nic straconego, będę jeszcze raz jechał, może w przyszłym tygodniu, mają mi ogarnąć bixa i neon z przodu, czekam tylko na info kiedy gość będzie miał MCE 09 poliftowy:wink: Kuźwa miałem nawet czas bo kimałem w Bydgoszczy:facepalm:

---------- Post dopisany at 19:56 ---------- Poprzedni post napisany at 19:55 ----------

Panowie, a może umówimy się w trójkę, lub czwórkę na zakładanie nagrzewnicy, ja mam duża chatę, Bogdan komplet kluczy, a Grzesio lutownicę. Jeszcze Cuber może by się załapał ;)

Przy okazji grill i rozmowy do białego rana przy VCDSie ;)

iPad Tapatalk HD

Ja jestem jak najbardziej za:kox:tylko terminy trzeba ustalić:eusathink:

Opublikowano

:thumbup1:

czekam...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.