Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem z panelem klimatronica


danekk7

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam mały problem z panelem klimatronika w swojej b5 a mianowicie mam panel o numerach 8D0 820 043 H, świeżo nabitą klimatyzację i przycisk od klimatyzacji zapala się tylko jak go wciskam, po puszczeniu natychmiast gaśnie. Podejrzewam, że panel który mam jest zły do tego modelu samochodu bo został zakupiony w zeszłym roku (w starym wylało wyświetlacz)ale nie był sprawdzany pod kątem klimatyzacji. Niestety (przez głupotę) nie spojrzałem na numery obu tych paneli i podejrzewam, że stary panel miał literkę C zamiast H. I tu pytanie czy ten panel 8D0 820 043 H da się jakoś zakodować tak aby działał w A4 b5 avant 1.9 TDI 110KM 1996r ? Wyczytałem gdzieś, że literka H oznacza wersję poliftową a literki C,D,E itp są przedliftowe, czy to prawda?

jaka jest różnica między 8D0 820 043 H a 8L0 820 043 H. Bawić się w kodowanie jakiekolwiek czy kupić nowy panel ? może ktoś z was ma listę o jakich oznaczeniach były montowane panele klimatronika ?

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba tylko zamiana na właściwy panel,

Zadzwoniłem do serwisu Audi i po numerze VAG podali mi jaki powinien być numer mojego panelu, o dziwo okazało się że ten z literką H na końcu jest prawidłowy więc sam nie wiem co sądzić o tym która literka jest od którego modelu, po prostu lepiej zadzwonić w takim przypadku do Audi i się dowiedzieć.

Panel został przeprogramowany i zimne luty poprawione( usterka fabryczna która powoduje, że wyświetlanie nie działa) natomiast błąd wyskakuje dalej. Co się okazało po wizycie u innego klimiarza przewód wychodzący od panelu jest gdzieś przetarty i nie dochodzi sygnał. Pozostaje mi szukać tego kabelka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...