Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nowe przepisy: niższe spalanie i droższa klimatyzacja


Sherlock

Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie wniosek jest jeden. Jak tylko ta ustawa wejdzie w życie- demontuje klimę. Żyłem bez tego tyle lat więc sie przyzwyczaję. A przy okazji auto będzie oszczendniejsze. Nie będzie frajerstwo mi w portfelu grzebać!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po uj POlska weszła do tej Unii... :facepalm::doh:. Jak tak czytam teraz to od 2004 roku mamy więcej strat niż korzyści. Najbardziej cierpią przez to zwykli obywatele... Czytałem o tym nowym czynniku... Pewnie urzędnicy z Unii mają w tym jakiś biznes. Większą kasiore i tyle... Zrobić im nalot dywanowy i po problemie :kox::naughty::decayed:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

blablabla.....mało wejść na newsy związane z Lewym,więc łapią ludzi na takie głupoty.

ile już razy ogłaszane są przeróbki starych aut..brednie Polandia,to nie Niemcy,a papier wszystko przyjmie :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chiny nadal będą produkowały R134A:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie nakręcajcie się tak. Zanim ten nowy czynnik zostanie wprowadzony to musi przejść pozytywnie testy. To, że jest plan wprowadzenia to jest normalna rzecz, jeśli ktoś ma pojęcie o zarządzaniu to zdaje sobie sprawę, że takie rzeczy się planuje na x lat wcześniej a nie czeka aż testy wyjdą pozytywnie żeby ustalić termin wprowadzenia już po fakcie.

Po drugie, nowy czynnik jest drogi bo nikomu niepotrzebny w tej chwili. Jak będzie masowo stosowany to cena zejdzie do normalnego poziomu. Po trzecie, wszyscy i tak robią serwis klimy więc czy zostanie on wymuszony czy nie to i tak większość go zrobi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja gdzieś czytałem że ten nowy czynnik nie jest do końca bezpieczny więc nie wiadomo czy to wejdzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie musicie sie zastanawiać czy wejdzie bo juz jest stosowany w niektórych nowych autach.

---------- Post dopisany at 09:20 ---------- Poprzedni post napisany at 09:14 ----------

nie nakręcajcie się tak. Zanim ten nowy czynnik zostanie wprowadzony to musi przejść pozytywnie testy. To, że jest plan wprowadzenia to jest normalna rzecz, jeśli ktoś ma pojęcie o zarządzaniu to zdaje sobie sprawę, że takie rzeczy się planuje na x lat wcześniej a nie czeka aż testy wyjdą pozytywnie żeby ustalić termin wprowadzenia już po fakcie.

Po drugie, nowy czynnik jest drogi bo nikomu niepotrzebny w tej chwili. Jak będzie masowo stosowany to cena zejdzie do normalnego poziomu. Po trzecie, wszyscy i tak robią serwis klimy więc czy zostanie on wymuszony czy nie to i tak większość go zrobi.

To nie jest powiedziane ze będzie tańszy jak będzie sie go wiecej produkowalo, bo jeżeli ktoś będzie miał na niego monopol, to będzie dyktować ceny. A nie wierzę ze monopolista zadowoli sie minimalną marżą, nigdy tak nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już nawet nie jest głupota, to jest jakaś absurdalna bzdura :grin: Mogą mi naskoczyć :takiego:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...