Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 1.8T Quattro, BFB, Black Edition, Rotiform 19", Recaro, Open Ceremony!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Bez foty modzik nie zaliczony więc działaj. ; )

Opublikowano

oj dziekuję, przyczepność na 100% za Chiny jeszcze nie udało mi sie jej zerwać, troszke mocy brakuje ale powoli planuję sie tym zająć. zobaczymy co wyjdzie

Polecam wyłączyc ESP:):P dwójka i bok:) Tak poważnie to gratuluję zakupu, oby wszystkie modyfikacje poszły po Twojej mysli! :wink:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

up karbony rs4, lustro z kompasem, moduły pod składanie-rozkładanie luster z pilota-kluczyka foto film pierwszy post


regeneracja wyświtlacza rns-e poprzez usunięcie matowej uległej na rysy warstwy z ekranu i nałożenie matowej folii

Edytowane przez MiGsu

Opublikowano

Nie myślałeś jeszcze o ledach w lusterkach z Audi A6 C6? Mody na wielki plus:-) gratuluje:-)

Opublikowano
  • Autor

jeszcze skrętne, pdc przód, homelink i można sie bawić. choc moduły pod drzwi mam z opcją led wiec instalka już na aucie

Opublikowano

Czyli jesteś takim maniakiem jak i ja:-) oby tak dalej:-)

Opublikowano

Cfaniak wrzucił na pierwszą stronę :decayed:

Open ceremony jakimś modułem masz uruchomione ???

Opublikowano

Dekory są mega zresztą cała fura jest mega :kox:

Sam modziłeś mirror tilt ?

Opublikowano
  • Autor

Open ceremony to efekt uboczny po montazu modulu ktory sie nazywa v-fiz od kolegi z forum.

Opcja tilt to efekt uboczny po montazu i uruchomoeniu pamieci pod fotel kierowcy oraz pamieci pod ustawienie luster

Opublikowano

MiGsu Ty wkładałeś u do bixa siebie soczewki z B8?

Opublikowano
  • Autor

Jutro mam w planie

Opublikowano

Zdaj później relację i ewentualnie porównanie ;) do skrętnych montujesz?

Opublikowano
  • Autor

Nie. Mam bixa pod stolem. Ale docelowo do slretnych

Lampa wybebeszona. Do wymiany soczewki i odblysnika z b8. Na zdjeciu moj obecny odblysnik z data 2005, jak dla mnie trzyma sie super. Musialem rozkleic lampe by wyfobyc co chcialem. Niestety koncowy element ten co trzyma d1s jest mocowany na okrogly stozek odbysnika. Natomiast b8 ma chyba 8 kątow. W zestawie nie dostalem. Wazne zeby zestaw rowniez mial wtyczke. Jest inna niz w b7. Reszta wyglada ze bedzie pasowalo. Poki co wstrzymuje moda

4b740a64920a744f854ad16cbf5dfed0.png

Poki co moge isc do sklepu po lasagne. Jak by ktos potrzebowal zdjecie od srodka lamp etc dawac cynka zanim posklejam

Opublikowano

A samej soczewki ni da się wymienić? Bo odblysniki w b7 są lepiej wykonane niż np w b6

Opublikowano
  • Autor

Da sie pewnie. Ale tu chyba juz wychodzi roznica pomiedzy odblysnikami. B7 ma gladki jak soczewka a b8 polift ma dziurkowana soczewke i odblysnik jest "paskami". Ale zawsze to tez rozwiazanie. Omija nas ciecie kabli w lampie by wpiac sie. Moze i lepiej nawet. Dobra ide sprawdzic i zrobie fote

c0dcb29f51505fc5bc5c833a7f1ba79e.png

Jak widac soczewka ze stelazem pasuje p&p do odblysnika. Wszystkie czesci z obu zestawow mozna dowolnie skladac ze soba. Siniczek z wtyczka i zapadka z b7 mozna zalozyc na odblysnik b8 polift i omijamy ciecie kabli wiec mamy juz prawie gotowe. Teraz tylko mocowanie d1s na lampie potrzebne. A tam jest d1s czy d2s?

Mam na mysli b8

Opublikowano

W B8 jest D4S, ja myślałem żeby tylko podmienić soczewki bo lepiej skupiają światło.

Opublikowano
  • Autor

Ok wszystko jasne. A wiec. Odblysnik pasuje. Poprostu inaczej montujemy zarnik. Zaginamy blaszke na koncu odblysnika i bezposrednio wciskamy zarnik i przekrecamy. Nie ma tam dodatkowego mocowania jak w b7 o ktore zachacza sie kabel zarnik-przetwornica

df0450ee5292814861b8ca96d3ef11e3.png i tak wyglada sam odblysnik z zamontowanym zarnikiem oraz ponizej zestaw z b7

bez zarnika

Opublikowano
  • Autor

Pasuje. Przekladamy tylko zapadke z kostka z naszej lampy aby nie ciac kabli. Ja zostane z odlysnikami z b7 bo 10 letnie sa w lepszym stanie niz niz 2 miesieczne z b8

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.