Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 1.8T Quattro, BFB, Black Edition, Rotiform 19", Recaro, Open Ceremony!


MiGsu

Rekomendowane odpowiedzi

zadnego modułu nie dokładałem, kamera-kable-wsteczny i działa :decayed:

Aj ... no i znów się porobiło :banan:

1.Tym razem na pierwszy rzut poszła wizyta w Ecu Project, a może na odwrót :jerk:

2. Założone zostały lusterka 14 pin, S4 Alu Coated, puszczony sygnał pod fotochrom zew., wymienione sterowniki drzwi, przełącznik pod składane lusterka i tapicerka pod niego.

3. Z okazji ściągniętego boczku założyłem przycisk zdalnego otwierania klapy.

4. Wymienione żarniki D1S na 4850K i przy okazji nowy filtr powietrza.

podczas modu 2 puściłem już kabelki pod pamięć ze sterownika do A i dalej pod fotel. Cany gotowe, diagnosta również wiec czekam na graty i za tydzień mam nadziej uruchomić pamięć pod moimi fotelikami Recaro :banan:

Oj powiem wam że ciężko dostać dekory rs4 b7, oj cięzko :facepalm:

Mamy weekend więc pora na sobotnia klubowa myjkę o 12.00 :hi: tak wiec porobię kilka ujec moja stara nokia 1020 i zobaczymy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać coś się w projekcie dzieje :thumbup1: Jak po wizycie w Ecu Projekt? U mnie lusterka składane czekają już prawie rok na montaż :facepalm: trzeba będzie się też za to zabrać w niedługim czasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lucas powiedz duzo roboty z tym zeby po wlaczeniu wstecznego byl obraz w rns-e? Jaki koszt tego?moglbys podac strone gdzie kupowales kamerke i kable? Podoba mi sie ten mod ,a ze kupilem wlasnie rnsa to mysle by to polaczyc w calosc:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zestaw kupilem z kufatec.de ogolnie spoko szybka instalka teoretycznie obraz uwazam o niebo lepszy niz b8. Od nich man zestaw plus wlasna modyfukacja by to zadzialalo nå moim aucie. Totalny brak wsparcia zebstrony technicznej, odbiera pani sekretarka . Chyba calosc 1500 jakos tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna sztuka i co jakiś czas większy update. Lubię to. :good: Powodzenia w realizacji planów i Bezawaryjności!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładna furka :kox: Widzę że chyba u Adama brałeś heble bo wszystko OZ :decayed: Zainwestuj w klocki Ferodo DS performance to zobaczysz co te heble potrafią :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mialem numeru katalogowego do raczki ręcznego. To jest od RS4 b7 i tylko chyba jedna tam wystepowala właśnie pikowana

Male uzupełnienie w modach. Taki drobiazg noworoczny.

Mody, mody.... Zawiatala na pokładzie pamięć lusterek oraz fotela . Zdjęcia tego nie oddadzą wiec nie wrzucam. Pamięć obecnie pod dwa kluczyki przypisana

https://m.youtube.com/watch?feature=youtu.be&v=dnML4NSoA4M

Tak to wyszlo u mnie

Edytowane przez MiGsu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noo Niezła Kosiarka :)
Powiedz mi ile kosztowal cie kluczyk w Karbonie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 zł na alledrogo. To folia wycieta

Chyba 3d albo nawet 4d . Nie jest idealnie docieta na bokach kluczyka tak wiec tylko i wyłącznie w kolorze czarnym zdaje egzamin i jak się nie przyjrzysz to nie zobaczysz ze to folia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne auto ale przemyśl tą cenę jeszcze raz bo w PL raczej nikt nie kupi od Ciebie tej b7 za 98.000 PLN :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale przecież on tego nie sprzedaje na PL rynek ;) tylko na norweski.. a dał tu ogłoszenie bo są też ludzie z Norwegii ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopadlem karbony z rs4 b7. No jest show. Naprawdę leżą świetnie na aucie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...