Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 1.8T Quattro, BFB, Black Edition, Rotiform 19", Recaro, Open Ceremony!


MiGsu

Rekomendowane odpowiedzi

oj dziekuję, przyczepność na 100% za Chiny jeszcze nie udało mi sie jej zerwać, troszke mocy brakuje ale powoli planuję sie tym zająć. zobaczymy co wyjdzie

Polecam wyłączyc ESP:):P dwójka i bok:) Tak poważnie to gratuluję zakupu, oby wszystkie modyfikacje poszły po Twojej mysli! :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

up karbony rs4, lustro z kompasem, moduły pod składanie-rozkładanie luster z pilota-kluczyka foto film pierwszy post


regeneracja wyświtlacza rns-e poprzez usunięcie matowej uległej na rysy warstwy z ekranu i nałożenie matowej folii

Edytowane przez MiGsu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze skrętne, pdc przód, homelink i można sie bawić. choc moduły pod drzwi mam z opcją led wiec instalka już na aucie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Open ceremony to efekt uboczny po montazu modulu ktory sie nazywa v-fiz od kolegi z forum.

Opcja tilt to efekt uboczny po montazu i uruchomoeniu pamieci pod fotel kierowcy oraz pamieci pod ustawienie luster

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie. Mam bixa pod stolem. Ale docelowo do slretnych

Lampa wybebeszona. Do wymiany soczewki i odblysnika z b8. Na zdjeciu moj obecny odblysnik z data 2005, jak dla mnie trzyma sie super. Musialem rozkleic lampe by wyfobyc co chcialem. Niestety koncowy element ten co trzyma d1s jest mocowany na okrogly stozek odbysnika. Natomiast b8 ma chyba 8 kątow. W zestawie nie dostalem. Wazne zeby zestaw rowniez mial wtyczke. Jest inna niz w b7. Reszta wyglada ze bedzie pasowalo. Poki co wstrzymuje moda

4b740a64920a744f854ad16cbf5dfed0.png

Poki co moge isc do sklepu po lasagne. Jak by ktos potrzebowal zdjecie od srodka lamp etc dawac cynka zanim posklejam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Da sie pewnie. Ale tu chyba juz wychodzi roznica pomiedzy odblysnikami. B7 ma gladki jak soczewka a b8 polift ma dziurkowana soczewke i odblysnik jest "paskami". Ale zawsze to tez rozwiazanie. Omija nas ciecie kabli w lampie by wpiac sie. Moze i lepiej nawet. Dobra ide sprawdzic i zrobie fote

c0dcb29f51505fc5bc5c833a7f1ba79e.png

Jak widac soczewka ze stelazem pasuje p&p do odblysnika. Wszystkie czesci z obu zestawow mozna dowolnie skladac ze soba. Siniczek z wtyczka i zapadka z b7 mozna zalozyc na odblysnik b8 polift i omijamy ciecie kabli wiec mamy juz prawie gotowe. Teraz tylko mocowanie d1s na lampie potrzebne. A tam jest d1s czy d2s?

Mam na mysli b8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok wszystko jasne. A wiec. Odblysnik pasuje. Poprostu inaczej montujemy zarnik. Zaginamy blaszke na koncu odblysnika i bezposrednio wciskamy zarnik i przekrecamy. Nie ma tam dodatkowego mocowania jak w b7 o ktore zachacza sie kabel zarnik-przetwornica

df0450ee5292814861b8ca96d3ef11e3.png i tak wyglada sam odblysnik z zamontowanym zarnikiem oraz ponizej zestaw z b7

bez zarnika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pasuje. Przekladamy tylko zapadke z kostka z naszej lampy aby nie ciac kabli. Ja zostane z odlysnikami z b7 bo 10 letnie sa w lepszym stanie niz niz 2 miesieczne z b8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...