Skocz do zawartości
IGNOROWANY

ESP miga na lekkich łukach


slo

Rekomendowane odpowiedzi

Jak się dostać żeby go wymienić ? Co trzeba zrzucić oprócz radia/klimy/popiołki?

ten czujnik g200 ma oznaczenie 8E0907637A ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy i jak??? rozwiazaliscie problem migajacego ESP w zakretach przy dodawaniu gazu??

Ja od kupna samochodu mam tak samo :/ i juz 3 miechy z tym walcze :(

Myslalem ze to rozklekotane zawieszenie brak zbieznosci i krzywa kierownica do jazdy na wprost ale zawieche zrobilem kierownice wyprostowalem do jazdy na wprost, sterownik pompy absu wymienialem, czujniki abs pokazuja przy jezdzie prosto rowna predkosc, czujnik g200 podmienialem no i juz nie wiem co moze byc. :(

Zatrzymalem sie na tym ze wlaczyl mi sie test drogowy ktorego nie moge przejsc :/ i tak sobie mysle jak kolega wyzej napisal ze moze zwrotnica krzywa czy cos ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

test drogowy tzn kalibracja czujnika kierownicy itp ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no, też to robiłem ale nic nie dało. Ciężko wymienić ten czujnik ESP?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko ze wymienialem sterownik pompy i udalo mi sie tego testu nie wlaczyc kodujac pompe ale po wymianie sterownika objawy byly takie same (esp migalo w zakretach) i zaczelem grzebac i przez przypadek uruchomilem ten test podczas kodowania pompy bo wlazlem w grupe basic 003 a nie wolno :/

---------- Post dopisany at 02:36 ---------- Poprzedni post napisany at 02:35 ----------

no, też to robiłem ale nic nie dało. Ciężko wymienić ten czujnik ESP?

odkrecasz 2 srubki od popielniczki, wyjmujesz ja i juz masz czujnik na wierzchu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aa to tam :) Myślałem że gdzieś głęboko pod kierownicą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głupia uwaga bo poleciłem ją już w innym wątku na ten temat ale warto sprawdzić poziom płynu hamulcowego :) może w tym być u części z Was przyczyna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głupia uwaga bo poleciłem ją już w innym wątku na ten temat ale warto sprawdzić poziom płynu hamulcowego :) może w tym być u części z Was przyczyna.

No sprawdze tylko mam hamulce jak zyleta, teraz mam uruchomiony test drogowy i nie mam absu ale hamulce w pelni sprawne, wczesniej wylaczalem trakcje przyciskiem i normalnie w lukach moglem ruszac :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świeci ci się ABS i ESP?? Testu nie możesz ukończyć czy co?? Sam to przerabialem i jakoś udało mi się zakodowac. U siebie miałem wszysko ok tylko przy wcześniejszych próbach kalibracji czujnika musiałem przerwać, zapisał się błąd, wystarczyło trochę na placu pojeździć pokręcić kiera i ABS z ESP natychmiast zniknęło.

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świeci ci się ABS i ESP?? Testu nie możesz ukończyć czy co?? Sam to przerabialem i jakoś udało mi się zakodowac. U siebie miałem wszysko ok tylko przy wcześniejszych próbach kalibracji czujnika musiałem przerwać, zapisał się błąd, wystarczyło trochę na placu pojeździć pokręcić kiera i ABS z ESP natychmiast zniknęło.

No swieci sie i nie moge ukonczyc(oczywiscie jak nacine mocniej hamulec ESP znika i zaczyna sie test) Cos jest nie tak i nie wiadomo co :/ Jezdzilem juz milion razy po placu i nie tylko ja, bo dalem takiemu kolesiowu to robil ten test z nowym Vagiem i na poczatku w tescie bledami sypal mu podobno czujnik g200, wymienil mi go i dalej jezdzil po placu tylko go nie ukonczyl poniewaz jak mowil wyskoczyl mu po jezdzie w luku i na koncu czasu testu( bo jest 50sekund) blad roznych predkoci obrotowych kol... Tylko ze jadac samochodem prosto w Vagu pokazuje idealnie rownie predkosci kol :/

---------- Post dopisany 30-07-2013 at 15:26 ---------- Poprzedni post napisany 25-06-2013 at 01:23 ----------

I jak ???? Ktoś rozwiązał ten problem???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi pomogła wymiana amortyzatorów pewnie już koła na starych startowały do lotu. ;-)

Sony Xperia E dual Tapatalk 4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie takie same objawy występowały jak było małe ciśnienie w 1 oponie, też nie wiedziałem przez dłuższy czas o co chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...