Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ESP miga na lekkich łukach

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja bym najpierw wyeliminowal opony i zmienil dla sprawdzenia na zimowki np.

Wysyłane z mojego GT-P5110 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano
  • Autor

Jak się dostać żeby go wymienić ? Co trzeba zrzucić oprócz radia/klimy/popiołki?

ten czujnik g200 ma oznaczenie 8E0907637A ?

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Koledzy i jak??? rozwiazaliscie problem migajacego ESP w zakretach przy dodawaniu gazu??

Ja od kupna samochodu mam tak samo :/ i juz 3 miechy z tym walcze :(

Myslalem ze to rozklekotane zawieszenie brak zbieznosci i krzywa kierownica do jazdy na wprost ale zawieche zrobilem kierownice wyprostowalem do jazdy na wprost, sterownik pompy absu wymienialem, czujniki abs pokazuja przy jezdzie prosto rowna predkosc, czujnik g200 podmienialem no i juz nie wiem co moze byc. :(

Zatrzymalem sie na tym ze wlaczyl mi sie test drogowy ktorego nie moge przejsc :/ i tak sobie mysle jak kolega wyzej napisal ze moze zwrotnica krzywa czy cos ???

Opublikowano
  • Autor

test drogowy tzn kalibracja czujnika kierownicy itp ?

Opublikowano

w sumie tak......

Opublikowano
  • Autor

no, też to robiłem ale nic nie dało. Ciężko wymienić ten czujnik ESP?

Opublikowano

tylko ze wymienialem sterownik pompy i udalo mi sie tego testu nie wlaczyc kodujac pompe ale po wymianie sterownika objawy byly takie same (esp migalo w zakretach) i zaczelem grzebac i przez przypadek uruchomilem ten test podczas kodowania pompy bo wlazlem w grupe basic 003 a nie wolno :/

---------- Post dopisany at 02:36 ---------- Poprzedni post napisany at 02:35 ----------

no, też to robiłem ale nic nie dało. Ciężko wymienić ten czujnik ESP?

odkrecasz 2 srubki od popielniczki, wyjmujesz ja i juz masz czujnik na wierzchu :)

Opublikowano
  • Autor

aa to tam :) Myślałem że gdzieś głęboko pod kierownicą

Opublikowano

Głupia uwaga bo poleciłem ją już w innym wątku na ten temat ale warto sprawdzić poziom płynu hamulcowego :) może w tym być u części z Was przyczyna.

Opublikowano
Głupia uwaga bo poleciłem ją już w innym wątku na ten temat ale warto sprawdzić poziom płynu hamulcowego :) może w tym być u części z Was przyczyna.

No sprawdze tylko mam hamulce jak zyleta, teraz mam uruchomiony test drogowy i nie mam absu ale hamulce w pelni sprawne, wczesniej wylaczalem trakcje przyciskiem i normalnie w lukach moglem ruszac :/

Opublikowano

Świeci ci się ABS i ESP?? Testu nie możesz ukończyć czy co?? Sam to przerabialem i jakoś udało mi się zakodowac. U siebie miałem wszysko ok tylko przy wcześniejszych próbach kalibracji czujnika musiałem przerwać, zapisał się błąd, wystarczyło trochę na placu pojeździć pokręcić kiera i ABS z ESP natychmiast zniknęło.

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
Świeci ci się ABS i ESP?? Testu nie możesz ukończyć czy co?? Sam to przerabialem i jakoś udało mi się zakodowac. U siebie miałem wszysko ok tylko przy wcześniejszych próbach kalibracji czujnika musiałem przerwać, zapisał się błąd, wystarczyło trochę na placu pojeździć pokręcić kiera i ABS z ESP natychmiast zniknęło.

No swieci sie i nie moge ukonczyc(oczywiscie jak nacine mocniej hamulec ESP znika i zaczyna sie test) Cos jest nie tak i nie wiadomo co :/ Jezdzilem juz milion razy po placu i nie tylko ja, bo dalem takiemu kolesiowu to robil ten test z nowym Vagiem i na poczatku w tescie bledami sypal mu podobno czujnik g200, wymienil mi go i dalej jezdzil po placu tylko go nie ukonczyl poniewaz jak mowil wyskoczyl mu po jezdzie w luku i na koncu czasu testu( bo jest 50sekund) blad roznych predkoci obrotowych kol... Tylko ze jadac samochodem prosto w Vagu pokazuje idealnie rownie predkosci kol :/

---------- Post dopisany 30-07-2013 at 15:26 ---------- Poprzedni post napisany 25-06-2013 at 01:23 ----------

I jak ???? Ktoś rozwiązał ten problem???

Opublikowano

Mi pomogła wymiana amortyzatorów pewnie już koła na starych startowały do lotu. ;-)

Sony Xperia E dual Tapatalk 4

  • 7 miesięcy temu...
Opublikowano

Problem z miganiem esp na lukach w prawo zostal rozwiazany. Po wymianie koncowek drążkow i drążkow oraz zrobieniu geometrii miganie ustąpiło.

Opublikowano

Dzięki, dobrze wiedzieć na przyszłość :)

Opublikowano

U mnie takie same objawy występowały jak było małe ciśnienie w 1 oponie, też nie wiedziałem przez dłuższy czas o co chodzi.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.