Skocz do zawartości
IGNOROWANY

ESP miga na lekkich łukach


slo

Rekomendowane odpowiedzi

Mam taki problem jak skręcam w prawo przy prędkościach pow 80km/h około zapala mi się też ESP a lewo nie ma tego problemu może wie ktoś w czym leży problem na dniach podpinam VAGa i zobaczymy co jest :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie mam żadnych błędów od tego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem podobny przypadek z zaświecaniem się kontrolki ESP ale zimą.

Po zabuksowaniu kołami nie gasła i trzeba było auto raz jeszcze odpalić by się nie świeciła.

Podpowiedziano mi bym wymienił czujnik hamulca przy pedale i pomogło.

Może u ciebie również pomoże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tam chłopaki ? jakieś nowości w temacie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ostatnich dniach sie okazało ze rozsypało mi sie łożysko prawego koła, strasznie chuczy i ma luzy. Łożysko kupione i w tyg wymiana. Mam cichą nadzieje że to od tego lozyska migał ten esp. dam znac jak bedzie po wymianie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec albo zwrotnica skrzwiona albo...

No wlasnie. Jak wczesniej wspomnialem mialem lozysko do wymiany. Po wymianie zrobilem ok 70km glownie z mysla o prawolukach i esp sie nie zaswiecilo. I robilem naprawde ostre luki w prawo przy pelnym gazie. Bede testowal dalej i informowal w temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec albo zwrotnica skrzwiona albo...

No wlasnie. Jak wczesniej wspomnialem mialem lozysko do wymiany. Po wymianie zrobilem ok 70km glownie z mysla o prawolukach i esp sie nie zaswiecilo. I robilem naprawde ostre luki w prawo przy pelnym gazie. Bede testowal dalej i informowal w temacie.

mój problem występuje przy lekkiich łukach. Przy dzikowaniu jest ok i problem znika.

mam jeszcz jednen problem który opisalem tu: http://a4-klub.pl/uklad-kierowniczy-97/maks-skret-prawo-dziwne-przeskakiwanie-opony-275600/

Mechanik mówi że przegub się kończy

---------- Post dopisany 11-06-2013 at 22:13 ---------- Poprzedni post napisany 05-06-2013 at 23:45 ----------

cwiara, jakie łożysko kupiłeś ? mi się z tyłu odzywają prawdopodobnie. Jakie miałeś objawy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupilem skf. Dlbre sa tez fag. Innych nawet nie kupuj. A objaw byl taki ze prawa str strasznie gwizdala tak jakos dziwnie jakby nie lozysko. Auto wrzucilem na podnosnik rozpedzilem i bylo ewidentnie slychac lozysko

Wysyłane z mojego GT-P5110 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi się tył chyba odzywa ;/ straszny huk i szum w kabinie przy >120km/h

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To moze byc lozysko tylko musisz zlokalizowac ktore. Najlepiej na podnosniku tylko jak nie masz Q to z tylu nie sprawdzisz ;) U mnie juz od 70km/h zaczynalo sie odzywac. Mozesz zmienic jeszcze kola bo moze cos z opona sie stalo.

Wysyłane z mojego GT-P5110 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hałas jest od 2-3 dni i narasta z dnia na dzień

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...