Skocz do zawartości
IGNOROWANY

AFN+216FB+AWX, pompa 10mm


danielom

Rekomendowane odpowiedzi

Auto juz spory czas po zrobieniu, ale teraz dopiero temat ;)

Ogólnie seria, poza turbo i wtryskami, do tego sprzeglo awx i dwumas awx, chociaz cos drzy i szukamy co :wink:

mod_2_wykres.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeguby wewnętrzne?

Podejrzenie jest ale cena nowych poraza, dlatego musze znalezc cos na podmianke zeby potwierdzic ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przyjemny wykresik :wink: u mnie na takim samym zestawie + FMIC jest bardzo podobnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drżenie pojawia się przy przyśpieszaniu ?? Przerabiałeś coś pod dwumas awx ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przyjemny wykresik :wink: u mnie na takim samym zestawie + FMIC jest bardzo podobnie

FMIC poki co zbedny, duzo sie nie paluje, a nawet jesli to max 50-55' stopni w dolocie.

---------- Post dopisany at 14:51 ---------- Poprzedni post napisany at 14:49 ----------

Drżenie pojawia się przy przyśpieszaniu ?? Przerabiałeś coś pod dwumas awx ??

Nie a po co przerabiać? Wszystko pasuje przecież. Przy przyspieszaniu ale tez przy delikatnym polozeniu nogi na gazie, przy mocnym bucie tak poszarpuje ale w roznych predkosciach obrotowych, najczesciej miedzy 2400-2600. Dwumas raczej eliminuje, bo wiem jak sie zachowuje rozwalony przy przyspieszaniu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ok czyli dwumas awx pasuje p&p ?? Różni się wytrzymałościowo od tego z afn ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pasuje pasuje. Podobno jest mocniejszy ale kto to wie. Na pewno tarcza sprzegla jest inna, bo bez tlumikow drgan, wiec prawdopodobnie musi cos byc mocniejszy. Cena ta sama przy nowym wiec bez zastanowienia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a powiedz mi jak spalanie przy wtryskach 216? Dużo wzrosło?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po zmianie na t. AWX spalanie spadlo wzgledem seri o 0,5l/100km. teraz przy jezdzie srednio mieszanej, 6,5 litra wychodzi przy mojej nodze :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po zmianie na t. AWX spalanie spadlo wzgledem seri o 0,5l/100km. teraz przy jezdzie srednio mieszanej, 6,5 litra wychodzi przy mojej nodze :wink:

Dokładnie, spalanie spada.

Danielom jak ogarniesz drżenie to daj znać co było przyczyną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po zmianie na t. AWX spalanie spadlo wzgledem seri o 0,5l/100km. teraz przy jezdzie srednio mieszanej, 6,5 litra wychodzi przy mojej nodze :wink:

Dokładnie, spalanie spada.

Danielom jak ogarniesz drżenie to daj znać co było przyczyną.

Jutro sciagam przeguby zewn z innych polosi i wrzuce, sie okaze czy cos sie zmieni :)

---------- Post dopisany 18-05-2013 at 16:29 ---------- Poprzedni post napisany 17-05-2013 at 10:50 ----------

Przeguby po dosyc dlugiej batalii zmienione, wyglada na to, ze drzenie przy delikatnym przyspieszaniu ustalo, przy max bucie na 3 i 4 od 1,5 tez ustalo mocne drzenie, jedynie na 5. cos sie pojawia ale to w koncu nie nowe przeguby :wink: na ta chwile tak zostaje, bedziemy obserwowac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to które dokładnie wymieniles? Kupiles nowe? aso?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to które dokładnie wymieniles? Kupiles nowe? aso?

Czytaj ze zrozumieniem. Wewnetrzne oba na uzywki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale same przeguby kupiłeś czy całe ośki i przekładales przeguby?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cale oski mialem i przelozylem wewnetrzny przegub. Nie jest to prosta operacja, bo najciezej zdjac dekiel ktory jest od strony kolnierza skrzyni biegow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...