Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

AFN+216FB+AWX, pompa 10mm

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Auto juz spory czas po zrobieniu, ale teraz dopiero temat ;)

Ogólnie seria, poza turbo i wtryskami, do tego sprzeglo awx i dwumas awx, chociaz cos drzy i szukamy co :wink:

mod_2_wykres.jpg

Opublikowano

przeguby wewnętrzne?

Opublikowano
  • Autor
przeguby wewnętrzne?

Podejrzenie jest ale cena nowych poraza, dlatego musze znalezc cos na podmianke zeby potwierdzic ;)

Opublikowano

przyjemny wykresik :wink: u mnie na takim samym zestawie + FMIC jest bardzo podobnie

Opublikowano

Drżenie pojawia się przy przyśpieszaniu ?? Przerabiałeś coś pod dwumas awx ??

Opublikowano
  • Autor
przyjemny wykresik :wink: u mnie na takim samym zestawie + FMIC jest bardzo podobnie

FMIC poki co zbedny, duzo sie nie paluje, a nawet jesli to max 50-55' stopni w dolocie.

---------- Post dopisany at 14:51 ---------- Poprzedni post napisany at 14:49 ----------

Drżenie pojawia się przy przyśpieszaniu ?? Przerabiałeś coś pod dwumas awx ??

Nie a po co przerabiać? Wszystko pasuje przecież. Przy przyspieszaniu ale tez przy delikatnym polozeniu nogi na gazie, przy mocnym bucie tak poszarpuje ale w roznych predkosciach obrotowych, najczesciej miedzy 2400-2600. Dwumas raczej eliminuje, bo wiem jak sie zachowuje rozwalony przy przyspieszaniu :D

Opublikowano

No ok czyli dwumas awx pasuje p&p ?? Różni się wytrzymałościowo od tego z afn ??

Opublikowano
  • Autor

Pasuje pasuje. Podobno jest mocniejszy ale kto to wie. Na pewno tarcza sprzegla jest inna, bo bez tlumikow drgan, wiec prawdopodobnie musi cos byc mocniejszy. Cena ta sama przy nowym wiec bez zastanowienia ;)

Opublikowano

a powiedz mi jak spalanie przy wtryskach 216? Dużo wzrosło?

Opublikowano
  • Autor

po zmianie na t. AWX spalanie spadlo wzgledem seri o 0,5l/100km. teraz przy jezdzie srednio mieszanej, 6,5 litra wychodzi przy mojej nodze :wink:

Opublikowano
po zmianie na t. AWX spalanie spadlo wzgledem seri o 0,5l/100km. teraz przy jezdzie srednio mieszanej, 6,5 litra wychodzi przy mojej nodze :wink:

Dokładnie, spalanie spada.

Danielom jak ogarniesz drżenie to daj znać co było przyczyną.

Opublikowano
  • Autor
po zmianie na t. AWX spalanie spadlo wzgledem seri o 0,5l/100km. teraz przy jezdzie srednio mieszanej, 6,5 litra wychodzi przy mojej nodze :wink:

Dokładnie, spalanie spada.

Danielom jak ogarniesz drżenie to daj znać co było przyczyną.

Jutro sciagam przeguby zewn z innych polosi i wrzuce, sie okaze czy cos sie zmieni :)

---------- Post dopisany 18-05-2013 at 16:29 ---------- Poprzedni post napisany 17-05-2013 at 10:50 ----------

Przeguby po dosyc dlugiej batalii zmienione, wyglada na to, ze drzenie przy delikatnym przyspieszaniu ustalo, przy max bucie na 3 i 4 od 1,5 tez ustalo mocne drzenie, jedynie na 5. cos sie pojawia ale to w koncu nie nowe przeguby :wink: na ta chwile tak zostaje, bedziemy obserwowac

Opublikowano

to które dokładnie wymieniles? Kupiles nowe? aso?

Opublikowano
  • Autor
to które dokładnie wymieniles? Kupiles nowe? aso?

Czytaj ze zrozumieniem. Wewnetrzne oba na uzywki :)

Opublikowano

ale same przeguby kupiłeś czy całe ośki i przekładales przeguby?

Opublikowano
  • Autor

cale oski mialem i przelozylem wewnetrzny przegub. Nie jest to prosta operacja, bo najciezej zdjac dekiel ktory jest od strony kolnierza skrzyni biegow.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.