Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Po raz kolejny rozerwane gumy na przegubach


cabriofan

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ,po raz kolejny mam problem z gumowymi osłonami przegubów w swoim aucie,a tym samym po raz kolejny (chyba już 4) czeka mnie wymiana przegubów.Czy jest jakiś producent,który robi jakieś mocniejsze gumy??? Testowałem różne od najtańszych po lobro .Czy to jakiś fabrik-feler???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie ,że źle je montujesz.W moim zastosowałem jakiś tani zamiennik i trzyma już 4 rok. Po zamontowaniu maksymalnie "zmarszczyłem" ją i skręciłem opaski .Montaż maksymalnie rozciągniętej gumy może powodować rozrywanie jej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic tu nie zmienisz porostu w chinach nie maja dobrej gumy.Ja zakładałem już wszystko i najdłużej wytrzymywała ta w zestawie z przegubem metelli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko,że to było montowane w dobrym warsztacie.... Czasem myślę,że to przez moc i gwałtowne ruszanie czasami,ale to raczej nie powinno mieć wpływu.Auto jest obniżone,ale raczej nie ma możliwości rozwalić gumy o coś,pod autem

---------- Post dopisany at 17:30 ---------- Poprzedni post napisany at 17:28 ----------

To byłby nawet dobry pomysł na biznes-wzmacniane gumy na przeguby he he

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słuchaj.ja parę postów niżej miałem ten sam problem.ponowny montaż gumy spidan. tyle że wcześniej była za blisko przegubu i na pełnym skręcie przecinał ja po prostu.:facepalm:ja sam i mój pseudo mechanik spieprzyliśmy robotę dopiero zaprzyjaźniony mechanik klubowy Paweł. pokazał w czym tkwi problem i zamontował ja poprawnie.. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...