Skocz do zawartości
IGNOROWANY

obniżenie zawieszenia


wjot1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Panowie mam takie pytanko. Czy sprężyny z przedlifta sedan/limuzyna będą pasować do polifta kombi ?

Koleś ma tam założone sportowe sprężyny a ja mam zawieszenie 1be i chcemy się zamienić na sprężyny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zależy jak różne wersje silnikowe macie. Jeśli silniki i wyposażenia typu rodzaj skrzyni biegów, klima są takie same to nie będzie problemów. Jeśli nie to różnie może być z wysokościami. Swoją drogą jeśli masz 1BE to masz sportowe, wiec po co Ci wymieniać na sportowe ? Dowiedz się co on tam ma (jakiej firmy, model itp) bo jak są źle dobrane to pogorszysz tylko właściwości jezdne...

PS. Czy sedan pasuje do avanta to niech któryś z kolegów potwierdzi....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sedan/anant zawieszenie to samo jedynie moze sie roznic troszke w wysokosci i twardosci tytlnej sprezyny ale wiele razy wkladalem z avanta do sedana i na odwrót i nigdy widocznej roznicy nie bylo i nie widac. smialo mozna zamieniac miedzy avantem i sedanem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a jak z wersjami skrzyni i silników . Mam do kupienia 1BE z 1.8T w manualu z 2000r i chce wsadzic zamiast mojego wysłużonego 1BE do 2.6 1996r w automacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1be z silnika 1.8t jesli do siebie włosysz to nie siadzie 20mm tak jak powinno tylko znacznie lepiej ale bedzie zbyt miękkie pod twoja masę silnika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

własnie tego się obawiałem. a w przypadku samego tyłu ? też jest jakas różnica ? najbardziej własnie zalezy mi na tyle bo mam obie sprezyny walnięte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak mam do kupienia springi z amorami 1BE z polifta 1.8T bez quattro z avanta i chce to wpakować do 2.6 przedliftem 96 bez quattro avant.

wiec rozumiem ze nie bede mial problemów . oczywiscie ustalilismy ze przód odpada ;) wiec moje pytanie tyczy sie tylko tyłu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tył smiało wkładaj przodu szukaj z 2.5 2.6 2.4 nie patrz na to ze ma klime czy nie ma i skrzynia 6 czy 5 bo to sa brechty ludzie tak pisza jakby to byly nowe springi do nowego auta :facepalm: co za roznica czy waga bedzie +- 20-30kg??? nic! szukaj z v6 i bedzie git

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. i Przepraszam za podpiecie :) jestem na tym fotum nowy zakupiłem niedawno Audi A4 B5 sedan pod tuning chciałbym najpierw spuścić samochodzik nieco niżej... wpadły mi w ręce sprężyny obniżające firmy K.A.W kolor żółty z oznaczeniem 10-30/2 06-00 czy ktoś może mi wytłumaczyć o co chodzi? "10-30/2 06-00" planuje je założyć.. z góry pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemka tez sie podepne tez mam zawieszenie 1ba czyli wysoko przy 17 slabo to wyglada juz nie mowiac o 18, i teraz tak mam do wymiany prawy przedni amortyzator, reszta po okolo 70 , chcialbym go troche spuscic ale bez przesady, i teraz moje pytanie czy dokupic ten jeden amor i wtedy kombinowac ze sprezynami, czy odrazu kupic jakies inne amortyzatory obnizone czy cos ???

a co by bylo jak bym wrzucil amory 1be i zostawil obecne sprezyny ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

amorki wymien parami najlepiej na 1be skoro juz ci jeden padł to szkoda liczyć ze drugi cos polata.. same amorki nie obniżaja tylko trochę usztywniają na poczatek kup amorki i poszukaj springóg -35 -40 i bedzie ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam czy sprężyny WEITEC -30mm do Avant będą pasować do sedana i czy trzeba wymieniać amory bo planuje sobie kupis takie podaje link

AUDI WEITEC Spręzyny A4 b5 Podzamcze ? Tablica.pl

i jeszcze takie niebieski color bo jakie są to sprężyny podaje link

zawieszenie sprężyny amortyzator passat b5 audi sport Bojadła ? Tablica.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...